Изготовление флажков, настольные прапорці, рекламные флажки

маленькие флажки на палочке, оптом флажки с логотипомФасадні флаги з поліліта, паперу або банера на кронштейнах. Флажки настільні і промо-прапорці. Гірлянди з флажков для оформлення місць продажів. Флажки із поліліта і банера. Мобільні огорожіНастінні прапори з тканини або банера.виготовлення прапорів
Для виготовлення флагов ми застосовуємо сублімаційний друк і шовкографію. Виготовлення прапорів здійснюється на власній виробничій базі аналогічно виготовленню таких схожих виробів, як перетяжки і транспаранти, а також вимпели, гірлянди та ін.
Виготовлення флажков, друк на прапорцяхЗа призначенням прапорці деляться на: настільні та носяться, які використовуються для промо-акцій, шоу та соціально-політичної агітації.
Настільні флажки.
Настільні флажки з логотипом використовуються для декорації приміщень (поряд з гірляндами з прапорців) і в якості рекламно-сувенірної продукції. Найбільш поширені:
корпоративні прапорці, що оформляються відповідно до фірмового стилю;міні-зображення державних прапорів; флажки з символікою некомерційних організацій, таких як благодійні, екологічні та ін.Виготовлення вимпелів та прапорців. Вимпели з логотипом. Настільні прапорці, рекламні прапорці
виготовлення прапорців
Флажок - це тканина, флагшток і підставка. При виготовленні прапорців застосовують атлас, габардин і шовк: поліефірний або мокрий. Металевий або пластиковий, флагшток кріпиться на обрану підставку. Підставка може бути одно- або многоштоковой, пластикової, нікелевої або латунної.
Друк на флажках - технології
Нанесення логотипів і зображень на тканину здійснюють методом сублімації або шовкографії, на папір - цифровий або офсетним друком. Паперові прапорці зазвичай ламинируются.
рекламні флажки
Рекламні прапорці використовуються під час проведення презентацій, промо-акцій, шоу, свят та інших масових заходів. Їх роздають учасникам заходів. На рекламних прапорцях розміщуються емблеми, графічні зображення торгових марок, логотипи, інші зображення та слогани. Часто використовуються паперові прапорці.
Офісні флажки
Офісні прапорці служать для декорування офісів елементами корпоративної символіки і служать для створення ділової атмосфери під час переговорів. Офісні флажки частіше друкуються на тканині, тому не варто перевантажувати полотно зайвою інформацією.Создан 16 янв 2015