Флаги изготовление пошив на заказ с логотипом Киев

Стоимость флага орентировочно от 150-320 грн шт, флажная сетка, полиэстер, атлас, габрадин  Фірмові флаги компанії, рекламні та сувенірні прапори, прапори спортивних клубів, а також настільні прапорці, прапори держав світу і міст - будь прапори Ваша компанія може замовити в рекламній компанії «Флагма».
 1.Флагі фірм - вуличні або використовувані усередині приміщень.
 2. Флаги розцвічування - вивішуються на мостах або опорах міського освітлення, на стадіонах і багатьох інших міських об'єктах.
 3. Флажки настільні і вимлели.
    Для нагородження на спортивних змаганнях та в якості пам'ятних подарунків відмінно підійдуть вимпели на тканини або настільні прапорці. Такі сувеніри виготовляються на різних видах тканини: штучний шовк, атлас, крепсатін, габардин.
   Фірмові флаги на замовлення - це прекрасна можливість привернути увагу, а також підвищити впізнаваність бренду. Володіючи власними виробничими потужностями, рекламна компанія «Флагма» виготовить будь прапори якісно і в найкоротші терміни.

 

Флаги на заказ - друк, виготовлення, ціна і як купити недорого. Прапор формує сприятливий імідж бізнесу, видний здалеку, впадає в очі і викликає асоціації з упевненістю, легкістю, показністю. Кожна серйозна організація, яка має високі цілі, повинна купити прапор зі своєю символікою. Флаг - важливий елемент фірмового стилю успішних компаній. Купити флаг у Києві - просте завдання. Флаг на замовлення допоможе Вам привернути увагу до виставкового стенду, буде помічений здалеку цільовою аудиторією і простими відвідувачами.

 

Флаг фірми - унікальний засіб для просування: він ефективний і економічний. При замовленні флагов Ви можете укомплектувати їх різними видами флагштоків. Державний флаг України обов'язковий для установ, масових святкувань спортивних заходів, прикраси міст. Фірмові флаги з логотипом компанії використовуються для прикраси офісних приміщень, фасадів будівель, для формування корпоративної культури. Спортивні прапори для клубів та вболівальників використовуються на спортивних заходах. Це можуть бути як прапори і прапорці з символікою клубів, так і корпоративні.  

 

Настільні і паперові флажки можна використовувати для оформлення офісу та місць продажів, при проведенні заходів і свят. Флажная сетка і прапори розцвічування широко використовуються для оформлення свят, спортивних игри інших заходів.  Знамена використовують при проведенні подій державної ваги, для інтер'єру кабінетів, для військових парадів. 

 

Флаги в Києві пропонують безліч компаній, але "Флагма" має величезний досвід у виготовленні прапорів на замовлення. Протягом 25 років ми якісно виконуємо замовлення з використанням новітнього друкарського устаткування з допомогою технологій друку сублімації, прямого друку, шовкографії та інших способів друку на тканині. Пошив флагов в Киеве здійснюється кваліфікованими майстрами, що дозволяє виготовляти прапори різних розмірів і навіть форм. Ви зможете придбати прапор з різних матеріалів і будь-яких розмірів. Залежно від місця використання прапора для його друку застосовують різні тканини.

 

Якщо Вам потрібні флаги для зовнішнього застосування, то для цього використовуються спеціальні надміцні тканини. Друк прапорів на тканині прапора відрізняється стійкістю до різних погодних умов, довговічністю і красивим зовнішнім виглядом. Для кабінетних флагов використовуються декоративні таканью, такі як атлас, блекаут та ін. Ціни на прапори залежать від розміру прапора, тканини, тиражу, кріплення і способу друку. Наші менеджери завжди підберуть для Вас оптимальний варіант. 

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 

 

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Телефон +38 098 336-59-79


Обновлен 27 окт 2016. Создан 13 янв 2015