Вымпелы для награждения

изготовление вымпелов разных размеров для награждения, вымпелы для вручения Спочатку вимпели були корабельними і військовими. Як прапор і прапор, вимпел має таку ж древню історію. З часом значення вимпелів розширилися. Вимпели стали нагородні, подарункові, пам'ятні (сувенірні), спортивні, вимпели, банери (з зображеннями національної символіки) та багато інших.
У наш час сувенірні вимпели прийнято вручати учасникам. Велике поширення, останнім часом, отримали сувенірні вимпели, створені на основі прапорів, гербів, емблем країн, корпоративної символіки.
У спорті вимпел з символікою команди, став атрибутом обов'язковим, таким як прапори офіційна форма. При проведенні спортивних заходів команди часто обмінюються вимпелами.
Нагородний вимпел використовується як мотиваційного інструменту при заохоченні працівника чи колективу. Це може бути нагородної, перехідний вимпел за певні досягнення або ж окремий вимпел ('Кращому - за професією »).
Можна купити вимпел (вимпел замовити) різних розмірів і форм в залежності від їх призначення.
Ефектно виглядають вимпели прикрашені бахромою або шнуром з китицями з металізованих ниток золотистого або сріблястого кольору.
Форми вимпелів обумовлюються побажаннями замовника і їх призначенням.
Технології, що використовуються нашою компанією для виробництва однобічних вимпелів, дозволяють зробити кожен вимпел шедевром.
Вимпела виготовляються різними способами і з різних матеріалів. Бувають вимпела з паперу з ламінуванням, з тканини. Край вимпела може бути просто обрізаний, обшитий кантом або бохрамой. Розміри і форма вимпела так само може бути різноманітна. Найчастіше вимпела бувають трикутні, 5-ти вугільні або прямокутні, а розмір А6, А5 або А4. Але ми можемо виготовити і не стандартні варіанти.

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 20 фев 2016. Создан 04 янв 2015