Атласные шарфы с логотипом

пошив и печать на шарфах из атласаЧи можна уявити собі справжнього спортивного вболівальника без прапора і шарфа з символікою улюбленої команди? Мабуть, немає. Атласный шарф з логотипом уже давно став невід'ємним елементом спортивної культури. Неможливо придумати кращий спосіб виразити свою підтримку улюбленим спортсменам, що з гордістю носити шарф, із зображенням логотипу і назви їх команди.
Однак, шарф з логотипом - вже давно не виняткова прерогатива фанатів. Сьогодні дуже популярно виготовлення шарфів в корпоративних цілях. Хочете, щоб ваші співробітники виділялися на професійній виставці або конференції? А може бути, вам потрібен оригінальний презент для персоналу, партнерів або клієнтів компанії? Корпоративні шарфи відмінно підійдуть для цих цілей. Для конкурсу краси, останнього дзвоника незамінний атрибут - атласна стрічка. Друк шарфів і стрічок пропонує наша компанія.

Ми займаємося виготовленням друкованих та в'язаних шарфів, а також стрічок з будь-яким зображенням. Обсяг замовлення не має значення. Дізнатися подробиці про корпоративне або вболівальницьких шарфі, атласній стрічці, печатки на них, а також зробити замовлення можна за телефоном або електронною поштою, вказаними в розділі «Контакти».

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 20 фев 2016. Создан 22 дек 2014