Рекламные флаги рекомендация по использованию

флаги как лучше использоватьПорада перша: при плануванні місця для установки флагштока пам'ятайте, що флагштоки не повинні бути встановлені дуже близько. Флаги не повинні зачіпати один за одного. Важливо знати: прапори, задевающие за сторонні предмети, дуже швидко виходять з ладу.
Порада друга: важливо знати, що прапори, задевающие за сторонні предмети, наприклад, сусідні флагштоки, дуже швидко виходять з ладу.
Порада третя: найпоширеніша помилка українські покупців при виборі розміру прапора - занадтомаленький прапор на занадто великій (високому) флагштоку. маленькийпрапорець на вершині флагштока знижує імідж фасаду будівлі, виглядає несолідно. Подивіться нашу фотогалерею, щоб зрозуміти, про що йде мова. Ми настійно рекомендуємо використовувати дані, представлені в таблиці:

Рекомендуемые размеры флагов
Наша рекомендация:      
Высота флагштока 10м
Горизонтальные флаги 200 х 120 см 250 х 150 см 335 х 200 см
Вертикальные флаги 120 х 300 см 150 х 400 см 150 х 500 см
Флаги для флагштоков с горизонтальной консолью 150 х 400 см 150 х 500 см 150 х 500 см
Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru


 

Будьте уважні при використанні прапора в міських умовах!
У великих містах прапори темніють швидко у зв'язку із забрудненням повітря. Тому періть прапор кожні три місяці мінімум. Флаг - це одяг вашої фірми. Якщо він брудний, то працює на ваш імідж негативно. Прапори, встановлені на флагштоках заміських будинків виглядають яскравими і чистими до 1-2 років.
Догляд за флаги.
Догляд за прапорами та виробами з синтетичних тканин не представляє ніякої складності. Прапори виготовлені з використанням сучасних матеріалів, тому періть їх сміливо, фарби залишаються яскравими.
Флаги можна прати вручну, а так само з використанням автоматичних пральних машин в режимі дбайливого прання, при температурі 300С з невеликою кількістю прального порошку. Прапори можна гладити звичайним праскою при невисоких температурах.
Догляд за виробами з оксамиту, в тому числі з вишивкою.
Вироби з оксамиту, в тому числі прапори з вишивкою слід чистити на спеціалізованих підприємствах хімічної чистки. Локальні плями можна акуратно відіпрати з милом, або скористатися засобом для виведення плям. Будь ласка, будьте обережні з вишивкою.

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 20 фев 2016. Создан 20 дек 2014