Прапори спортивних команд

заказть флаги команды , герб командыПрапори спортивних команд - це особливий вид прапорів, кожен уболівальник ставиться з трепетом до своїх клубним кольорам. Саме тому дуже важливо розміщувати замовлення на виготовлення прапорів для вболівальників в нашій компанії, ми використовуємо тільки новітні текстильні принтери Mimaki (Японія), якісні матеріали та фірмові чорнило, які не вицвітають. Ми не підведемо і виготовимо клубні прапори в суворій відповідності з вимогами, які пред'являють самі спортивні клуби та суспільства до оригінальної фірмової символіки!
Справжні вболівальники приходять на стадіони та арени з прапорами, банерами, транспарантами перетяжками, шарфами, невеликими прапорцями з емблемою свого улюбленого спортивного клубу! Компанія "Флагма" виготовляє будь-яку клубну символіку за найнижчими цінами. Клубні прапори нашого виробництва привертають увагу яскравими фарбами, надійними держаками, якісними матеріалами, демократичними цінами.
У нашій країні поки ще не до кінця розуміють роль клубної атрибутики та символіки в спорті, а в Європі і США продаж клубних прапорів, банерів, нагородних вимпелів та інших символів команди є чи не основною дохідною частиною бюджету професійного спортивного клубу. Кожен спортивний менеджер знає, наскільки потужним інструментом популяризації спорту є реалізація клубної атрибутики.   "Флагма" протягом багатьох років виготовляє прапори, вимпели, прапорці, шарфи всіх форм і розмірів для головних футбольних, хокейних і баскетбольних клубів та багатьох інших.
Ви хочете підтримати свою команду? Немає кращого способу, ніж прийти на стадіон або в палац спорту з прапором улюбленої команди! Наша компанія друкує і шиє спортивні клубні прапори всіх розмірів і в будь-якій кількості. Також у нас ви можете придбати телескопічні держаки з пластику завдовжки до 4 метрів, які дозволено проносити на стадіони та спортивні арени.
Пошиття прапорів спортивних команд, виготовлення клубних прапорівРекламно-виробнича компанія "Флагма" це справжнє виробництво, це цехи та обладнання, технологічні лінії кваліфіковані кадри. Ви можете сміливо довірити виготовлення клубних прапорів нашої компанії. Від високоточної друку на тканині прапора і сітці до пошиття готових прапорів спортивних організацій.
При виготовленні клубних прапорів для фанатів ми використовуємо дві технології:
прямий друк на тканині прапора на японських широкоформатних текстильних плоттерах Mimaki Tx400-1800. Ця технологія являє собою нанесення спеціалізованих сублімаційних чорнил безпосередньо на матеріал. Такий спосіб друку на тканині відрізняється яскравістю і насиченістю кольорів, при цьому чорнило тривалий час не вицвітають;трансферна друк на тканині є більш трудомісткою технологією, яка передбачає початкове нанесення зображення на папір, а потім за допомогою термопресса TitanJet RTX3-1600 при температурі 200 градусів за Цельсієм чорнило з паперу переносяться на синтетичні тканини. Ця технологія дозволяє домогтися більш чітких тонких ліній і точної передачі всіх відтінків.При виробництві спортивних прапорів полотнище виготовляється з поліефірної тканини і спеціальним чином обшивається. Залежно від використання (вуличне або інтер'єрне) прапора застосовуються як різні тканини, так і тканини різної щільності. Атлас, шовк, габардин, флажная сітка, сатин - вибір матерії, яку можна використовувати для пошиття спортивних клубних прапорів, величезний. Ми друкуємо на всіх матеріалах з будь деталізацією і передачею кольору.

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 27 окт 2016. Создан 18 дек 2014