Заказать вымпелы

Печать вымпелов для награждения. Вымпелы с логотипом фирмы или командыЗгідно енциклопедій слово "Вимпел" означає довгий і вузький роздвоєний прапор на морському чи річковому судні, а також невелика за розмірами полотнище різної форми, вручається учасникам різних змагань, змагань або святкових заходів. В даний час, крім цього, вимпел є одним з ефективних способів продемонструвати фірмовий стиль компанії чи підприємства на різних ділових переговорах або презентаціях. Корпоративний стиль прекрасно підкреслюється все тим же вимпелом. Вимпел свого роду маленький транспарант дозволяє відобразити не тільки символіку організації, а й інформацію про неї.
Даний прапорець дуже часто використовується в якості сувеніра, нагородного знака або подарунка. Його можна вручати як нагородження переможців або заохочення співробітників компанії.
Вимпели бувають двох видів:
жорсткі з підкладкою з картону або пластику, по периметру обшиті шнуром. Внизу виріб може бути оформлено пензликом.м'які, обшиті бахромою. Жорсткість такого прапорця надається пластикової трубочкою, вставленою у верхній згин.Дуже часто вимпел використовують як мовиться в якості декорації, це в корені неправильний підхід, оскільки вимпел несе корисну інформацію для клієнта і повинен знаходитися на видному місці.
способи виробництваВласне виробництво дозволяє компанії "Флагма" випускати вимпели найрізноманітніших форм і розмірів, визначених призначенням і естетичними міркуваннями. Традиційними є трикутна і п'ятикутна форма вимпелів. Обшивка виконується по краю бахромою або шнуром різних забарвлень і фактур. Шви виконуються прозорою ниткою з полімерного матеріалу, що нагадує волосінь. Вона безбарвна, і тому шов непомітний на тлі тканини та оздоблювальних матеріалів.
Метод сублімації термопечатиВисокотехнологічне обладнання дозволяє наносити зображення на вимпел методом сублімації термодруку, коли фарба як би карбується в волокна тканини, а потім запаюється там під впливом високої температури. Такий спосіб нанесення зображення дуже затребуваний в сучасній поліграфії, оскільки дозволяє переносити з точністю до найдрібніших подробиць малюнок на вимпел. Колір залишається яскравим і насиченим протягом тривалого часу. Зображення не боїться ні сонячного світла, ні води, ні механічного впливу. Єдиним недоліком застосування даного методу є те, що застосовувати його можна лише на виробах з білої тканини. На кольоровому тлі віддрукувати зображення можна за допомогою шовкографії, що також може бути виконано на обладнанні компанії. Завдяки високій якості друку всі деталі вимпела чіткі і мають привабливий зовнішній вигляд.

 

Контакты
 
E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Телефон +38 098 336-59-79


Создан 18 дек 2014