Прапор з логотипом, замовити прапори

виготовлення прапорів в Києві, Лювовь, Хмельницьку, Чернівцях, Івано - Франківську, УжгородіПрапор - це не тільки державна атрибутика, але і красивий символ корпорації, організації, підприємства. Він історично завжди об'єднував людей, піднімав бойовий дух в боях і викликав почуття гордості.
Сьогодні друк прапорів на тканини широко використовується в рекламі, щоб підкреслити офіційний статус компанії і привернути увагу потенційних клієнтів. Розвіваються прапори поруч з офісом або на виставковому стенді завжди викликають підсвідоме відчуття солідності і стабільності компанії безпосередньо у самих працівників, партнерів і замовників.
Друк прапорів всіх розмірів є однією з найбільш затребуваних технологій виготовлення державних, федеральних і муніципальних прапорів, а також брендованої продукції прапора. Важко собі уявити архітектурне оформлення без корпоративних прапорів, які прикрашають штаб-квартири і регіональні офіси найбільших світових компаній. Прапори стали невід'ємною частиною привабливого оформлення виставкових, спортивних і торгово-розважальних центрів.
Ми виготовляємо прапори всіх видів і розмірів на різних матеріалах:
Державний прапор України є офіційним символом Українського єдності. Фахівці компанії "Флагма" з особливим трепетом ставляться до друку та пошиття державного прапора нашої Батьківщини;Друк і пошиття прапора Києві є однією з найбільш затребуваних послуг серед наших замовників. Основними споживачами прапора столиці Украіниявляются державні установи, організації всіх форм власності та приватні особи;Прапори суб'єктів України це офіційна символіка державно-територіальних утворень держави. Наша компанія є основним виробником прапорів для представників виконавчої влади в регіонах України;Прапори відомств Украіниотлічаются консервативним дизайном і строгістю. Практично всі органи державної влади мають свої геральдичні прапори і герби, затверджені Указами Президента України. Компанія "Флагма" є найбільшим виробником прапорів для всіх силових відомств;Державні прапори країн світу ми друкуємо, найчастіше, для посольств, консульств і компаній, чиї головні штаб-квартири розташовані на території цих країн;Прапори міжнародних організацій набули останнім часом великий попит в силу світової глобалізації і бурхливого розвитку міжнародних відносин. Ми друкуємо і шиємо прапори для таких міжнародних організацій як: ЄврАзЕС, ШОС, ООН, ОБСЄ, СОТ, Інтерпол, ОДКБ, ВООЗ, ВМФ, ЮНЕСКО, ОПЕК, АТЕС та інших;Фірмові прапори формують імідж будь-якої великої компанії. Друк і пошиття фірмових прапорів є одним з основних напрямів діяльності нашої багатопрофільної компанії;Прапори розцвічування застосовуються для оформлення святкових і спортивних заходів. Ми друкуємо прапори розцвічування для прикраси міського ландшафту, проспектів та вулиць, мостів, виставок, стадіонів і торгових центрів;Прапори "Парус", так звані Віндер - різновид прапорів, які дуже популярні на заході і сьогодні набирають популярність в Росії. Прапор Парус має незвичайну форму, що ефективно привертає загальну увагу. Саме оригінальна форма зробила цей вид прапорів найбільш затребуваним на ринку зовнішньої реклами. Наша компанія виготовляє прапори "Парус" у всіх виконаннях: парус-стандарт, парус-крапля і вітрило-крило;Спортивні прапори популярні серед уболівальників спортивних клубів і товариств. Ми друкуємо і шиємо клубні прапори і прапори спортивних футбольних, хокейних і баскетбольних команд всіх розмірів на різних матеріалах;Прапори на замовлення є унікальною опцією нашої компанії. При тому, що виробництво налаштоване на серійний випуск продукції прапора, тим не менш, ми приймаємо замовлення на виготовлення одиничних оригінальних прапорів з дизайном, який надає клієнт;РПК "Флагма" виготовляє прапори будь-яких розмірів з якісних перевірених матеріалів. При виготовленні прапорів ми гарантуємо суворе дотримання форми, розмірів і пропорцій. Ми застосовуємо виключно передові технології виготовлення продукції прапора, що дозволяє нам бути лідером на рекламному ринку України.
Якісний друк на флагової тканиниПрапор завжди повинен виглядати новим, тому виготовлення прапорів вимагає не тільки якісних матеріалів і чорнила, а й професійного підходу. У РПК "Флагма" працюють висококласні фахівці, які мають великий досвід роботи з новітніми технологіями друку на тканині.
"Флагма" виготовляє прапори на самих різних матеріалах: габардині, атласі, поліефірному шовку (Таффета), тканини "суперфлаг" або прапорній сітці. Після друку кожен прапор акуратно обробляється на професійному японському швейному обладнанні.
Ми виготовляємо прапори, зображення на яких близько до фотографічного!
Таким чином, використання новітнього високотехнологічного обладнання для прямої широкоформатного друку на флагової тканини і сітці дозволяє створювати справжні шедеври корпоративних прапорів, які ще зовсім недавно здавалося нереально втілити в життя. Зверніться до нас - ми подаруємо вашому бізнесу власний символ престижу!
Наші прапори довговічні, стійкі до впливів зовнішнього середовища (пил, волога, сніг, ультрафіолет, перепади температур) і протягом усього терміну експлуатації не втрачають яскравість і чіткість.
Крім прапорів, у нас ви можете замовити будь-які флажні аксесуари - флагштоки, прапородержаків, флажні кронштейни, настінні, настільні або підлогові підставки для прапорів.
Технології виготовлення прапорівДля виготовлення прапорів світового класу ми застосовуємо дві базові технології друку на прапорній сітці.
Перша технологія полягає у пресі сублімаційними чорнилом на папері за допомогою широкоформатного плоттера Mimaki JV33-160 (Японія). Надалі зображення з паперу переноситься на тканині прапора за допомогою каландрових термопрес. Ця технологія ідеально підходить для друку разових і дрібносерійних замовлень.

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Телефон +38 098 336-59-79


Создан 18 дек 2014