Флажки и флаги Украины

изготовление флажков УкраиныФлажки Украины настільні прапори завжди актуальні на конференціях, презентаціях, державних і професійних святах. У повсякденному житті прапори, розташовані в офісі компанії, формують у відвідувачів запам'ятовується і благонадійний образ, підкреслюють соціальний статус підприємства. Виробничі потужності дозволяють виготовляти і широкоформатні украинские флажки для розміщення на вулиці. Також можливо виготовити прапори і прапорці для приватних святкових заходів (ювілеї, весілля, Дні народження, останні дзвінки та випускні вечори). У відповідності з Вашими побажаннями наші фахівці розрахують вартість і термін виконання проекту, а для настільних прапорів завжди запропонують різні варіанти флагштоків. Вимпели - це і рекламний сувенір, і нагородний сувенір, і одна з деталей корпоративного стилю. Флаги Украины замовляють спортивні організації, муніципальні установи, великі виробничі підприємства і невеликі компанії для святкування ювілеїв та нагородження своїх співробітників. У нас Ви можете замовити: м'які і жорсткі флаги и флажки украины (для додання жорсткості конструкції застосовується вставка з пластику або картону); вимпели з підставками; вимпели з вишитою інформацією, або вимпели з інформацією, яка наноситься методом шовкографії або сублімації; вимпели з нанесенням інформації на одну або дві сторони; вимпели з різних тканин.Д ана продукція зазвичай замовляється у комплексі з сувенірною продукцією (значки, магніти, нагородні сувеніри) і з поліграфічною продукцією, такий як запрошення, дипломи, листи подяки, презентаційні матеріали.

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 

 

 

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Телефон +38 098 336-59-79

В інтернет-магазині компанії Флагма можна купити прапори країн світу різних розмірів і в будь-якій кількості: прапори країн для кріплення на древко, настінний кронштейн, настільні прапори, прапори країн на автомобіль.
При виборі прапора необхідно враховувати тип флагштока, на який буде кріпитися прапор, від цього залежить вибір розміру і виду обшивки прапорів.
Для настільних підставок рекомендуємо прапорець розміром 12х18см, для автомобільного кронштейна - 24х36см, для держака або настінного кронштейна - 90х135см.
Якщо Вам потрібні прапори країн іншого розміру або з іншого матеріалу, не представлені в нашому магазині - замовте прапор країни з потрібними Вам параметрами за багатоканальним телефоном або онлайн в спеціальному сервісі Створити і замовити товар.
Вартість прапорів країн світу залежить від розміру прапора, матеріалу і замовленої кількості.
Довідка:Кожна країна має свій відмітний символ - прапор, який є основним офіційно затвердженим атрибутом держави.Сьогодні жодне міжнародний захід - виставка, симпозіум або конференція - не може обійтися без прапорів країн світу. Національні прапори країн майорять на стадіонах при проведенні міжнародних спортивних змагань. Прапори держав прикрашають офіси іноземних компаній та міжнародних організацій, дипломатичні представництва, готелі, представницький транспорт.
Прапори країн бувають:
Державний прапор - офіційний відмітний знак держави. Національний прапор - знак приналежності до нації, дозволений до використання всіма громадянами країни, часто повторює державний прапор.Торговий (комерційний) прапор - прапор для невійськових кораблів країни. Символізує державну приналежність судна.Прапор збройних сил - використовується в урочистих або розпізнавальних цілях, і в інших випадках згідно Статуту.Обновлен 27 окт 2016. Создан 12 дек 2014