Флажки на пластиковых палочках

Сувенирные флажки с логотипомБезсумнівним достоїнством тканинні флажков є їх невисока вартість для клієнта. На сувенірних виробах можна надрукувати масу корисної інформації: логотипи компанії, нові промоакції і т.д.
Флажки на паличці це - дуже зручний і ефективний спосіб ненав'язливої реклами. Привернути увагу потенційних клієнтів за допомогою роздачі спеціальних прапорців простіше простого, а результат очевидний. Рекламний прапорець може служити потужним двигуном процесу продажів, тому важливим моментом тут служить правильне оформлення. Наші колеги з дизайнерського бюро допоможуть правильно і точно сформулювати і донести Вашу думку на Вашому носії. Флажки це презентабельний і що найголовніше ефективний продукт, який буде радувати Вас і запам'ятається Вашим клієнтам і партнерам.

 

Сьогодні настольный флажок - це обов'язковий атрибут успішного бізнесмена, який позиціонує себе як «народного». Також допускається присутність прапорів партнерів фірми, зазвичай це вигідна угода: партёри поміщають на своїх столах і взагалі всередині приміщення, прапори дружніх компаній, рекламуючи тим самим один одного на вищому рівні. Настільний прапор показує престиж підприємця, в діловий етикет входить розміщення на своєму столі в першу чергу прапора Росії або тієї країни, де знаходиться компанія, потім прапора міста і організації.
Виготовлення прапорів настільнихНастільні прапори відрізняються в першу чергу своїми невеликими розмірами. Пластикові трубочки служать для них настільними флагштоками, що гарантує низьку вартість виробництва. В якості полотна використовується зазвичай тканину, але існують і паперові настільні прапори, купити їх можна в тому випадку, якщо необхідно заощадити. В іншому ж випадку рекомендуються тільки тканинні прапори, інакше ви ризикуєте втратити повагу у своїх колег. Якщо прапор України настільний буде паперовим, то ваші партнери можуть вирішити, що з подібною скупістю каші з вами не зварити. Зате для сувенірної продукції, яка буде лунати в рамках промоакції, паперові настільні прапори будуть як не можна до речі.
Також до групи настільних прапорів належать, хоч і не зовсім коректно, вимпели. Це невеликі прапори, які кріпляться не на древко, а підвішуються на тросі. Вони значно багатшими прибрані, ніж звичайні прапори. Зовні вони нагадують прапори: той же оксамит, ті ж кисті і бахрома, золота вишивка. Але розміри їх набагато менше, тому що звичайно вони вішаються на стіну кабінету, а то і в автомобілі.Настільні прапори в основному використовуються в інтер'єрі, тому тканина для них підбирається з розрахунку на те, що сонце і вологу вони будуть бачити вкрай рідко. Тому якщо їм доведеться побути вуличними прапорами, то страшного нічого не станеться, але якщо їх залишити під відкритим небом на постійній основі, досить скоро прапори прийдуть у непридатність.
Виготовлення таких матеріалів достатньо дешево, тому можна замовляти величезні тиражі без відчутних втрат для бюджету, настільні прапори купити може кожен підприємець.

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 27 окт 2016. Создан 09 дек 2014