Фирменные флажки, печать флажков на подставке
Для чого потрібні прапорці? Маленькі прапорці на підставці стають незамінними атрибутами під час виставок, форумів і всіляких зустрічей для позначення приналежності до якого-небудь підприємству (або країні, якщо збори міжнародне). Якщо ваша компанія часто бере участь в таких заходах, то вам просто необхідно мати в запасі прапорці. Так само вони можуть стати додатковою рекламою компанії і ваших партнерів, спонсорів. Важливо не забувати про такі дрібниці, які можуть підкреслити імідж підприємства.
Прапорцевим гірлянди
Наша компанія, поряд з фірмовими прапорцями, виробляє і флафжковие гірлянди. Для чого можуть знадобитися такі атрибути:
в міські свята для прикраси вулиць і площ;на весілля, день народження, ювілеї, спортивні заходи;для прикраси приміщень у свята;прикраса приміщення з логотипом компанії на корпоративні заходи або для додаткової реклами.Завдяки нашому сучасному обладнанню, фахівці компанії «Символ» можуть створити гірлянди прапорів з абсолютно різним малюнком за індивідуальним або шаблонного малюнку. Для нанесення малюнка на прапорці використовуються два методи: шовкографія і метод сублімації. Використовувана тканину для елементів гірлянди - штучний шовк і креп-сатин. Ступінь щільності тканини вибирається індивідуально.

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ruПрапорцевим гірлянди виготовляються різними способами:
Пришиваються до тасьмі. Цей спосіб найпоширеніший і надійний. Зшиті з тасьмою прапорці можна, не боячись, вішати на вулиці.Приклеюються до тасьмі. Такий спосіб досить ненадійний, тому не може використовуватися на міських вулицях. Прапорці можуть відклеїтися під дощем або вітром. Тому гірлянда клеєна коштує відносно недорого і використовується тільки в приміщеннях.Тасьма протягується в отвори на прапорцях. Так виготовляють короткі гірлянди (в квартиру на свято, наприклад).Будь гірлянда асоціюється з передчуттям радісної події, піднімає настрій і перетворює будь-яку територію, будь то офіс або вулиця. Жодного свята не проходить без прикраси флажковой гірляндою. Варіанти зображень на прапорцях можуть бути найрізноманітніші. Якщо ви принесете свій ескіз, наші дизайнери з радістю помістять малюнок на прапорці. Найважливішою перевагою гірлянди є її монтаж і транспортування. Стрічка в складеному вигляді не займає багато місця, а прикріпити її в приміщенні, як і на вуличних стовпах, дуже легко. Невисока вартість атрибута робить прапорній стрічку незамінним символом свята.
фірмові прапорці
Цей, здавалося б, невеликий атрибут несе на собі престиж і серйозність вашої компанії. Настільний прапорець - іміджевий інструмент будь-якого підприємства, що працює на престиж. Прапорці незамінні під час громадських заходів, зборів, виставок. У той же час вони не вимагають багато місця на столі і мають низьку ціну. Чим більше тираж фірмового прапорця, тим менше їх вартість. Компанія «Символ» створить прапорці з вашим логотипом по вашому дизайну.
Для виготовлення прапорців використовується два види тканини - атлас і поліефірний шовк. А друк на них здійснюється сублімаційним способом, так як цей спосіб має більш точної светопередачей і яскравістю. Прапорці можуть бути односторонніми або двосторонніми. Двосторонні прапорці робляться з атласу, так як ця тканина має непрозору структуру, виглядає ошатно і багато.
У продажу завжди є настільні флагштоки з різними підставками і на різну кількість прапорців (від 1 до 3).

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 

 

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 27 окт 2016. Создан 28 ноя 2014