Заказать флаги в Чернигове

изготовление флагов в Чернигове, печать флага  Вам потрібні флаги з логотипом компанії, то ми раді запропонувати вам різні варіанти їх комплектації. Зазвичай, прапори з логотипом виготовляють з таких тканин як поліефірний шовк, мультіфлаг, атлас або габардин.
Поліефірний шовк відмінно підійде, якщо флагом планується розмахувати або ж він повинен без праці розвиватися за вітром. Щоб надати міцності такого прапору його можна виготовити з тканини - мультіфлаг. Тканини габардин або атлас відмінно підходять для флагов, які планується встановлювати всередині приміщень або ж кріпити на стіну.
Виготовлення флага з логотипом займає 2-3 дні. Тираж понад 30 штук, займає більше часу, тому термін може бути збільшений.
Ми можемо виготовити прапор з логотипом на замовлення різних розмірів, відповідно до ваших вимог. При необхідності, допоможемо з вибором тканини і розміром, а так само підберемо потрібну древко або флагшток.

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ruЩоб виготовити флаг з логотипом, надсилайте макет на нашу електронну пошту. Перед відправкою макета переконайтеся, будь ласка, що він відповідає вимогам друку. По всіх питанням ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону.

 

Термінове виготовлення флагов за кілька годин! Ми зробимо флаг, які потрібні вчора! Не втрачайте часу, надсилайте макет. При відсутності макета можемо швидко його виготовити. Так що вважайте, що флаг уже у вас. Оперативно виготовимо для вас прапори, при необхідності зробимо кріплення, встановимо люверси, пришиємо петлі і кишеньки. У нас є рішення проблеми! Пропонуємо термінове виготовлення прапорів в день звернення. Наше виробництво дозволяє виготовляти прапори в найкоротші терміни і за прийнятними цінами.
  Якщо вам потрібні флаги терміново, то Вам не доведеться довго чекати замовлення. Прапори будуть виготовлені з високоякісних матеріалів, з дотриманням усіх технологій і всього за кілька годин. Якість прапорів при цьому буде таким же, як якщо б ви очікували його кілька днів: красиві, яскраві, чіткі і довговічні! Чому ми можемо робити прапори терміново за 2-3 години, якщо стандартний термін виготовлення зазвичай складає 2-3 дні? У чому різниця? При стандартних термінах виконання всі замовлення формуються, групуються і відправляються в чергу на виготовлення. При терміновому виготовленні флагов замовлення моментально відправляється в роботу, минаючи чергу і очікування. Ми виготовимо для вас в терміновому порядку будь-які прапори, будь-якого виду і розміру: для демонстрацій, вуличні, прапори вітрило, Віндер, кабінетні, спортивні та багато інших, самі різні, для всіх випадків життя.

 

 Обновлен 20 фев 2016. Создан 25 ноя 2014