Настольные флажки с логотипом

изготовление флажков на поставках, настольные флажки купитьФлажки настільні з логотипом компанії ми виготовляємо за вашим макетів. Щоб їх виготовити нам буде потрібно ваш логотип в електронному вигляді. У нас повнокольоровий друк, тому ми можемо зробити прапорці будь-якого кольору. А так само ми перенесемо всі фірмові кольори містяться в логотипі. За вашим бажанням нанесення може бути на одну або на обидві сторони, на вибір.
Настільні прапори країн світу
Ми можемо виготовити настільні флажки країн світу, області чи міста. Вони можуть бути виготовлені односторонніми або двосторонніми. Односторонні прапорці прийнято виготовляти з легкого шовку - ця тканина має невелику щільність, за рахунок чого добре фарбується із зворотного боку. З цієї тканини ми отримуємо прапор з яскравою першою стороною і дзеркальної зворотного. Двосторонні прапорці виготовляються з більш щільної тканини: матової або глянсової. Дуже благородно виглядають прапори, зроблені з атласу. Щоб замовити настільні прапори країн світу просто надішліть список країн чи міст, практично всі вони є в нашій базі і ми виготовимо для вас яскраві, соковиті і красиві настільні прапори.
Флажки на палочке в Киеве
Прапорці на паличці часто використовуються на демонстраціях, концертах та інших масових заходах. Зазвичай такі прапорці виготовляються з легкого шовку, який при розмахуванні красиво розвиваються на вітрі. Паличка для флажков буває пластикова й дерев'яна. Для вас ми можемо виготовити будь-яку кількість прапорців на паличці від однієї штуку до кількох тисяч. Ми можемо зробити будь-які кольори, надрукувати написи, нанести картинки або лог на прапорець. Ваші прапорці будуть виглядати яскраво, красиво і привертати до себе увагу.
Підставка для прапорців настільна
У нас завжди можна купити настільні підставки для флажков. Вони бувають пластикові та металеві. Для одного, двох, трьох і навіть чотирьох флажков в одній підставці. Найпростіші і бюджетні підставки під прапорці - це білі або чорні пластикові підставки. Є так само підставки під настільні флажки пофарбовані в срібні або золотий колір, виглядають дуже симпатично і з боку виглядають як металеві. А якщо вам потрібна практична, солідна підставка, то ми можемо запропонувати вам металеві підставки золотого або срібного кольору. Стандартна висота флагштока в підставці - 315 мм, діаметр основи - 6 мм. При необхідності висоту флагштока можна збільшити до потрібного розміру, якщо зробити замовлення на спеціальне виготовлення.
Щоб зробити замовлення на настільні флажки та підставки, надсилайте заявку на нашу електронну пошту. З усіх питань, ви завжди можете отримати детальну консультацію у нашого менеджера.

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 20 фев 2016. Создан 25 ноя 2014