Заказать флажки с логотипом

настольные флажки с логотипом фирмыІснує кілька можливих сфер застосування флажков з логотипом:Рекламні флажки використовуються при проведенні промо-акцій, організації семінарів, участю у виставках. Вони виготовляється із застосуванням недорогих матеріалів і допомагають поширити інформацію про Вашу компанію серед великого кола людей. В таких цілях найчастіше виготовляється великий тираж паперових флажков з яскравим дизайном.
Ми радимо Вам використовувати флаги и флажки в якості рекламного засобу під час проведення масових заходів і при рекламуванні дитячих товарів і послуг. Саме в цих випадках Ви отримаєте найбільший ефект від проведеної рекламної кампанії.
Збільшення віддачі від реклами можна домогтися застосуванням одночасно декількох рекламних носіїв. Доповненням до флажка можуть виступати листівки, флаєри, буклети та інша друкована продукція.Настільні прапорці використовуються для розміщення в офісах компаній, найчастіше на столах керівників, в зоні ресепшн і переговорних зонах. Вони виробляють додаткове враження на ваших відвідувачів, потенційних клієнтів і ділових партнерів, надають стильність оформлення приміщення і працюють на імідж Вашої компанії. При виготовленні настільних фдажков застосовуються різні види тканини і спеціальні підставки як кріплення.Фасадні (банерні) прапорці - поширений спосіб реклами товару в місцях продажів. Цей прапорець кріпиться перпендикулярно до поверхні стіни, тому помітний і здатний привернути до себе увагу з великої відстані. Стандартний розмір фасадного флажка - 60 х40 см, але він може бути виготовлений і в іншому розмірі та довільної форми залежно від Ваших побажань. Сам прапорець друкується на банерній тканині. Як кріплення прапорця використовується шток, який вставляється в основу кронштейна. Для кріплення підстави до стіни застосовується або двосторонній скотч, або болти-саморізи.При виготовленні прапорців на замовлення ви можете вибрати:
різний вид матеріалу: друк прапорців здійснюється на папері з різними варіантами щільності (для збільшення позитивності терміну служби паперового флажка с логотипом  його можна заламинировать); використовуються різні види тканини.вид кріплення (древко): стандартним варіантом кріпленням настільного флажка є пластикова паличка білого кольору довжиною близько 40 см. Але можуть бути використані й інші види кріплення, його кольори і розміри, відповідно до Ваших цілями.різні варіанти зображень. Це може бути Ваш власний макет. Якщо Вам потрібна допомога у підготовці зображення, Ви можете звернутися за професійною допомогою до наших дизайнерів, які за вашим бажанням виготовлять різні види макета - для одностороннього або двостороннього прапорця, одноколірний, двоколірний або багатобарвний. Найчастіше замовляють прості прапорці з логотипом, але зустрічаються більш складні варіанти дизайну.якщо Ви хочете замовити прапорці, Ви самі визначаєте розмір як самого прапорця, так і його кріплення, зупинившись на стандартному варіанті або вибравши індивідуальний.

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 

 

 

Контакты

E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru


http://fiagi-flajki.io.ua/s944199/flagi_izgotovlenie_poshiv_na_zakaz_s_logotipom_kievОбновлен 27 окт 2016. Создан 23 ноя 2014