Заказать флаги, рекламные флаги

изготовление флагов,флажков с логотипом, знаменНеможливо уявити жодного заходу без яскравого оформлення. Велику роль у ньому грають прапори. Гарним доповненням до інтер'єру кабінетів, салонів і виставкових павільйонів стануть флаги з символікою Вашої компанії. Прапори державні, партійні, фірмові, корпоративні, спортивні, кабінетні, вуличні, флаги для промо-акцій, автозаправних станцій.
Компанія Флагма, як один з лідерів по виробництву прапорів і друку на тканині, пропонує Вам весь спектр продукції для створення індивідуального іміджу Вашої компанії.Ними можна прикрасити столи співробітників або дарувати відвідувачам. Флаги завжди привертають увагу не тільки своєю барвистістю, але й постійним рухом під дією вітру.Так само прапор є ефектним і недорогим видом реклами. Його активно використовують як для зовнішньої, так і для внутрішньої реклами.Застосовувана нами технологія виготовлення флагов дозволяє отримати продукцію, що відрізняється яскравістю фарб, міцністю і довговічністю. Виготовлення флагов допомогою технології сублімації дозволяє виготовляти прапори зі складними зображеннями і переходами кольорів, отримати стійкість зображення до ультрафіолетового випромінювання, застосування миючих засобів, зносостійкість до будь природних умов. Також, при виготовленні флагов за вищевказаною технології існує можливості вибору різних тканин:
Поліефірний шовк (підкладка) - найвигідніша по співвідношенню ціна / якість. Габардин - щільна матова тканина, не відблискує.Креп - сатин - глянцева тканина з легкою текстуроюАтлас- м'який, інтер'єрний.Blackout - м'яка, щільна, двостороння тканину, не пропускає світло.Мікрофібра - міцна, стійка до погодних умов, матова тканина.Таслан - матова тканина з водовідштовхувальним покриттям.Шифон - легка, напівпрозора тканина.Шармус - глянцева тканину, м'якше атласу.Сітка армована - має низьку парусністю, витримує сильні вітрові навантаження.

 

flagmaf1@gmail.comОбновлен 08 июл 2017. Создан 17 ноя 2014