Флаги для заправок АЗС

Изготовление вертикальных флагов для заправокНе так давно одна відома нафтова компанія провела дослідження на своїх АЗС і отримала досить цікавий результат. Заправні комплекси, за інших рівних умов, приносили на 20% більше виручки, якщо на них присутні прапори. У чому ж справа?
Флаг весь час у русі і в цьому його головна перевага як рекламної поверхні. Саме на рухомі об'єкти рефлекторно направляється погляд людини. Серед рекламоносіїв №1 - прапор, одне з кращих, ефективних і недорогих засобів впливу на клієнтів. Флаг АЗС - інструмент рекламної боротьби. Самое яскраве тому підтвердження - прапори не тільки на заправних комплексах різних нафтових компаній країни, а й на автомобільному ринку. Все більша кількість рекламних прапорів найбільших автомобільних концернів світу стали з'являтися у активно відкриваються дилерських центрів. Слідом за ними прапорами стали залучати клієнтів великі торговельні мережі, гіпер-маркети, виробники будівельних матеріалів, девелоперські компанії. Піонерами рекламних прапорів малих форматів стали мережі швидкого харчування.
Те, що флаги приносять гроші - сьогодні стало зрозуміло малому і середньому бізнесу. Є кілька правил, при виконанні яких, це стає можливим:
По-перше, кожному призначенню прапора повинен відповідати свій тип прапора. Для кожної мети - свій прапор.
По-друге, прапор не повинен виглядати «дешевиною». Флаг - обличчя компанії.
По-третє, дизайн прапора - яскравий, простий і зрозумілий.
Компанією «Флагма» виготовляються прапори, як стандартних розмірів з певних типів тканини, так і нестандартних розмірів і різних матеріалів.
Найбільш поширений тип комерційних флаги - вертикальний. Для того, щоб бути весь час розкритими їм достатньо і слабкого вітру. Існує спеціальний пристрій для постійного утримування прапора в зоні видимості і не дозволяє прапору намотуватися на флагшток - баннерное плече. Найпопулярніші розміри вертикальних комерційних прапорів: 1,5х4,0 м; 1,5х6,0 м; 1,0х6,0 м; 1,0х3,0 м. Для горизонтальних прапорів: 1х1,5м, 1,5х2,25 м.
Самим витривалим, стійким до вітрових навантажень матеріалом - є прапорний трикотаж. З нього виготовляється переважна кількість комерційних прапорів. На деяких заправних комплексах, щоб уникнути ремонту прапорів, досить часто змінюють прапори на флагштоках, тому замовляють прапори з більш легкого - поліефірного шовку.
Найчастіше для вивішування на будівлях купують прапори розміром 90х135 см. З тканини поліефірний шовк. Для кабінетів - прапори, розміром 100х150 см. З тканини мокрий шовк. При необхідності виготовити прапор будь-яких нестандартних розмірів Ви можете звернутися в будь-яке наше представництво та оформити замовлення відповідно до Ваших індивідуальних переваг. Для настільних прапорців використовується розмір 15х22,5см., Як з легкого поліефірного шовку, так і з більш щільного «мокрого шовку».
Зробити замовлення на якісні прапори легко:
Подзвонити в один з наших офісів абоВідправити запит через форму, розташовану внизу цієї сторінки.
Різні цілі застосування прапора, припускають додаткові аксесуари:
До великих вуличним флагам - недороге пластикове древко.До маленьких прапорців - в руки кожному для зустрічі зарубіжних друзів та офіційних осіб - гнучкі пластикові мініфлагштокі з фіксаторами прапорця або прості пластикові білі трубочки.Для кабінетів і залів:До великих кабінетним прапорам - красиві підлогові підставки з натурального дерева (бук), скручуються букові держаки та навершя на древко.Настільні прапорці припускають наявність декількох видів пластикових підставок і настільних підставок з натурального дерева (бук). Потреба уявлення великої кількості прапорців на одній підставці легко реалізується з конференц-підставками різних форм. Мініфлагшток для самого флажка можливо купити як металевий, пофарбований у чорний колір, так і латунний - під «золото». Для будівель, споруд:Вуличні прапори відмінно можуть розміститися перед будівлями на великих стаціонарних вуличних флагштоках. Комплектації флагштоків довжиною до 12 метрів, як правило, завжди є на складі, але компанія «Флагма» готова запропонувати своїм клієнтам «взяти будь-яку висоту». Найчастіше, флагштоки встановлюються на спеціальні бетонні тумби-підстави для можливості швидкого встановлення в короткі терміни, а також в тих місцях, де немає можливості заливати фундамент.

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 Обновлен 27 окт 2016. Создан 17 ноя 2014