Знамена и флаги

изготовление знамен с гербами и бахромойЗнамена з фірмовою символікою широко використовуються в якості сувенірної та рекламної продукції. Хоча спочатку подібні функціональні вироби призначаються для того, щоб виконувати суто символічну функцію, у разі нанесенні на них певних рекламних зображень, дані рекламні вироби стають відмінними рекламоносителями, які можуть бути використані в ході проведення різних заходів рекламного характеру.
Можна замовити знамена з нанесенням логотипу. Нанесення логотипу на прапори здійснюється методом сублімації, що робить зображення яскравим і привабливим, а також стійким до атмосферних опадів.
 Рекламні прапориЗамовники прапорів і вимпелів в нашій фірмі можуть отримати повний комплекс послуг. До вашої уваги будуть залучені дизайнери. Вони допоможуть вам зробити привабливе зображення на майбутньому прапорі. Важливо й те, що якісь розміри у майбутніх ваших прапорів і прапорців будуть. Обладнання з виробництва такої продукції дозволяє зробити їх практичними, красивими, яскравими, зручними при користуванні.
Зображення або малюнок на цих виробах вийде обов'язково з якісною графікою, яка здатна прослужити, досить довгий час. Дуже часто прапори з флагштоками використовують, коли проходять спортивні заходи, ходи, політичні мітинги і фестивалі. Такі фірмові атрибути, як прапори відмінно дозволяють ідентифікувати команду гравців або групу людей.
В даний час, невеликими темпами починає збільшуватися спортивний рух уболівальників і фанатів. На подібних змаганнях, дитячих, юнацьких, і змаганнях, за участю дорослих команд, за допомогою прапорів і флагштоків, можна заявити про те, що ви є спонсором змагань, або спонсором якої-небудь команди з будь-якого виду спорту. Це дуже ефективне рекламне засіб, тому що, більшість змагань, по будь-якому виду спорту проходять в супроводі засобів масової інформації, місцевого, або загальнодержавного значення.
Крім того, на подібних змаганнях присутні завжди велике скупчення публіки. Хоча, вона має з точки зору маркетингових понять специфічні характеристики, але вона є частиною суспільства, а може бути і частиною цільового ринку компанії. Дуже часто, корпоративна символіка використовується на прапорах і флагштоках, коли проходять різні зустрічі на офіційному рівні, між представниками менеджменту деяких організацій з бізнес проектам.
Також, вважається не писаним правилом присутність корпоративної символіки в офісах різних організацій у вигляді знамен, вимпелів. Замовивши у нашої фірми рекламну символіку у вигляді прапорів, прапорців і флагштоків, ви зможете себе гідно ідентифікувати в очах клієнтів, покупців і виділити себе серед конкурентів.Создан 14 ноя 2014