Заказать флаги для улиц в Днепропетровске

изготовление флагов и флажковФлаги з логотипом компанії - невід'ємна частина корпоративної символіки. Ми виробляємо прапори всіх розмірів: настільні прапори, для використання на вулиці, в приміщеннях, на демонстраціях. Прапори з логотипом на замовлення виробляється в Україні. Так само ми здійснюємо доставку по всій Україні Для того щоб ми могли виготовити для вас прапор з логотипом, потрібна символіка вашої компанії в хорошій якості, бажано у векторному форматі. Якщо ж логотип є тільки в низькій якості, то при друку на прапорі можуть з'явитися розмиті пікселі. Щоб цього уникнути, логотип можна змалювати. При необхідності наш дизайнер зможе виготовити для вас векторний варіант логотипу. 
  Ми так само можемо зробити нанесення напису на прапор. Флаг с надписями улюблений атрибут уболівальників, застосовуваний на різних змаганнях, футбольних і хокейних матчах, чемпіонатах і змаганнях. На спортивних заходах вболівальники часто використовують Український прапор з написами, розмахуючи ним на трибунах і підтримуючи своїх спортсменів або улюблену команду. Їли вам потрібен прапор України з написом, надішліть необхідний текст, і ми завдамо його на прапор. А ще прапор з написом можна подарувати, розмістивши на ньому побажання і привітання. Такий прапор стане гідним подарунком!
У нас ви завжди можете зробити замовлення на флаги стран країн і міст, областей, суб'єктів України. Кожна держава, місто чи область мають свій власний прапор. В сучасно світі Прапори країн часто використовуються на ділових зустрічах, корпоративних заходи, змаганнях, ними прикрашаються вулиці міст. Ми можемо виготовити прапор будь-якої країни, області чи міста. Завжди в наявності прапори України. Прапори можуть бути великі, маленькі, настільні, односторонні або двосторонні. 
Тканини для прапорів. При виготовленні односторонніх вуличних прапорів зазвичай використовується поліефірний шовк. Особливе плетіння і легкість тканини дозволяють чорнилам проникати вглиб тканини, фарбуючи її наскрізь, таким чином, прапор виходить запечатаним з двох сторін, а зворотна сторона дзеркальна. Якщо ж потрібно виконати двосторонні прапори, однаково читаються з обох сторін, то зазвичай друк робиться на двох полотнах щільної тканини, які потім зшиваються між собою. Щоб надати прапору урочистості, його можна надрукувати на красивій глянсовою тканини, типу атласу або сатена, тоді прапори будуть благородно переливатися в променях денного або кімнатного світла. Так само можна пришити по периметру бахрому, тоді це буде прапор і виглядати такий прапор буде особливо красиво!
Контакты
E-Mail flagi.flazhki@yandex.ru
Обновлен 20 фев 2016. Создан 31 окт 2014