Изготовление вымпелов на заказ

Изготовление вымпелов на заказ. Печать на вымпелах. Вымпелы для компаний и мероприятий.При виготовленні вимпелів ми використовуємо екологічно чисті і високоміцні тканини, картон і ламіновану папір, нитки, нетоксичні барвники. Технологія сублімації і машинної вишивки дозволяє створювати вимпели, гідні називатися справжніми витворами мистецтва: декоруючі елементи фігурної вишивки, бахрома, позолота - все це надає виробу дійсно вражаючий вид.

Вимпели можуть бути як м'якими, так і посиленими спеціальними картонними вставками. Згодом яскравість кольорів не буде втрачатися навіть за умови багаторазового прання і чисток. Такий вимпел стане гідною прикрасою експозиційного залу, робочого кабінету або холу в готельному комплексі. З будь-яких додаткових питань звертайтеся до наших фахівців по роботі з клієнтами, використовуючи «контактну інформацію».Необхідно замовити вимпели для декорування офісу, до свята або в якості незвичайного подарунка співробітнику або клієнту -звертатися в компанію «ФЛАГМА». Виготовимо виріб на вашу макету. При його відсутності, наші дизайнери розроблять дизайн індивідуально.

 

Оригінальні вимпели на замовлення - це ефектний спосіб нагадати про важливу подію, підкреслити статус бізнесу і збільшити впізнаваність бренду. «ФЛАГМА» гарантує високу якість продукції. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і стійким фарбників, прапори довгий час зберігають яскравий привабливий вигляд.
Навіщо замовляти вимпелиСпочатку такі трикутні, п'ятикутні і напівкруглі прапорці виготовляли виключно для військово-морського флоту. Сьогодні сфера застосування значно розширилася.

 

Вироби використовуються для наступних цілей:
в якості фірмової атрибутики - вимпели з логотипом компанії незамінні при проведенні переговорів, виставок та інших заходів, вони працюють на підвищення впізнаваності бренду;спортивна символіка - такий виріб може прикрашати спортивний бар, зал для тренувань, а також стати прекрасним подарунком для учасника команди або вболівальника;гарний сувенір для партнерів або нагорода для відзначився співробітника.Виробництво вимпелів: матеріали та технологіїПри виготовленні продукції ми використовуємо зносостійкі тканини, екологічні барвники, ламінований папір і міцні нитки. Сучасна технологія сублімації і застосування машинної вишивки дозволяють гарантувати, що замовлені вимпели з малюнками і назвами будуть виключно якісними і довговічними.
Оформіть покупку на нашому сайті -Швидко доставимо продукцію за зручним адресою в Києві і області, а також в будь-який регіон Украіни.Создан 11 сен 2018