Скатерти с логотипом

Скатертини і серветки оптом, пошиття скатертин та серветок для ресторанів  Фірмові скатертини, виконані з використанням кольорів Вашої компанії і її логотипом, будуть служити не тільки не тільки прикрасою столу, але і ефективної ненав'язливою рекламою. Такі скатертини зможуть знайти своє застосування на будь-якому масовому заході, починаючи від корпоративних вечорів і закінчуючи виставкою або показовим шоу. 

 

Також рекламні скатертини і аксесуари до них дають широкі можливості для просування Вашого бренду - це ефективний спосіб оформити торгову точку і виставковий стенд. Просте розміщення логотипу на скатертини, яка лежить на столі на заході, дозволить сотням або навіть тисячам людей почати асоціювати Вашу компанію і послуги з Вашим логотипом. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб ми допомогли вам задовольнити ваші виставкові потреби! 

 

Сучасні технології дозволяють нам працювати з практично будь-якими типами тканин, завдяки чому, пошиття скатертин або серветок будь-якого забарвлення з вашим логотипом не представляє для нас великого праці. Одноколірна, багатобарвна і повнокольоровий друк задовольнить будь-які побажання в дизайні.

 

Більш того, скатертини нашого виробництва добре переносять прання, так що вам не варто турбуватися, що зроблені під замовлення скатертини скоро втратять свій вигляд. Також поряд зі скатертинами, ми виготовляємо фірмові серветки. Тканини для виготовлення можуть бути як натуральними, так і штучними, згідно ваших вподобань.Создан 24 ноя 2017