Флаги фирменные

Изготовление фирменных флагов в КиевеМи виготовляємо прапори і прапорці для рекламних акцій і демонстрацій, декоративні прапори для приміщень, вуличні прапори "бюджетного" формату, витривалі вуличні прапори на прапорній сітці з просоченням, які витримають будь-яку негоду, багаті кабінетні прапори, прапори нестандартних форм і розмірів, які завгодно прапори , щоб задовольнити будь-які потреби наших вимогливих клієнтів.

 

Ми виготовляємо як фірмові флаги, прапори за індивідуальним дизайном, так і прапори держав, відомств, суб'єктів України і інших держав.
Крім прапорів, ми виконуємо будь-які роботи, пов'язані з друком по тканинах і післядрукарської обробкою тканини. Наша продукція - в основному сувенірні та рекламні вироби з фірмовою символікою, такі, як перетяжки, вимпели, шарфи, краватки, бандани і т.д.

 

Крім стандартних виробів, ми готові виконати і нестандартні замовлення під Ваші індивідуальні потреби. Ціни на нестандартні замовлення треба запитувати у наших менеджерів, - по телефону або по електронній пошті.

 

Замовлення на виготовлення прапорів в Києві можна надіслати електронною поштою
Оплата безготівковим платежем за рахунком.Що треба зробити: Зв'язатися з будь-яким з наших менеджерів (наші контакти), надіслати реквізити вашої компанії, надіслати замовлення і отримати рахунок. Після оплати, для прискорення процесу можна вислати на нашу пошту платіжку з відміткою банку.Создан 16 июл 2017