Настільний прапорець
Настільний прапорець - це відображення статусу Вашої компанії або організації. Це знак відданості своїй справі і нагадування про унікальність і незалежності. Крім того цей атрибут - прикраса робочого місця і відмінний спосіб індивідуалізації його простору. І, як і його великого брата, настільного прапорця необхідний флагшток - вертикальна стійка для кріплення.     

 

Ми виготовляємо різні настільні флагштоки з широкого спектру матеріалів. У нас є: пластмасові флагштоки білого кольору - вони найпопулярніші, пластикові золоті і срібні, металеві з латуні і нікелю, а також флагштоки преіум-класу - хромовані і позолочені.     

 

Компанія Флагма займається виробництвом настільних прапорців зі штучного шовку, атласу, сатена, блекаута і інших тканин. У нашому асортименті великий вибір настільних флагштоків (підставок) від класичних пластикових до позолочених і хромованих преміум - класу.     За допомогою нашого дизайнера Ви зможете створити свій унікальний настільний прапорець. Дизайнер підготує макет Вашого прапорця для друку.     У нас хороші ціни і терміни виконання настільних прапорців, а професійні рекомендації по виробництву прапорців дозволять Вам заощадити фінансові кошти.Создан 18 июн 2017