Виготовлення прапорів і прапорців

Виготовлення прапорів і прапорців різного розміру і дизайну на замовленняПрапори з логотипом - це уособлення компанії, її образ. Прапори зазвичай служать для здійснення різних цілей, проте, в основному їх завдання полягає в поданні іміджу фірми. Сьогодні рекламне агентство «Твій дизайн» може запропонувати вам виготовлення такої продукції як настільні прапорці, вуличні прапори, рекламні прапорці, прапорці різних країн, українські прапори. Щоб реалізувати рекламну промо кампанію завжди можна підібрати промо прапор різних габаритів і з різних матеріалів, а також має різні способи фіксації (автомобільні фіксатори і т.д.).

Друк прапорів проводиться за допомогою методу сублімації, який дає можливість отримати помітні і яскраві відтінки високої якості. Крім того, у виробництві прапорців можна застосовувати такі тканини як атлас, шовк. Компонування якісних матеріалів з сучасними методами друку гарантує виробництво прапорів, несприйнятливих до температурних перепадів і ультрафіолетових променів, а також впливу вологи. Виготовлені прапорці не вигоряють на сонці і досить тривалий час зберігають свій товарний вигляд. У разі необхідності їх можна гладити, а також прати.
 

 Прапори в Києві на замовлення - прекрасна можливість продемонструвати всі можливості вашої компанії, залучити нових клієнтів, а також зробити ваш бренд більш впізнаваним. Тому ви вже зараз можете замовити прапорці на паличці для вашої рекламної компанії.
    Як правило, прапорці та прапори політичних партій невід'ємна атрибутика різних конференцій, семінарів, симпозіумів, а також майстер-класів. Надрукований на прапорі логотип вашої компанії або партії акцентує на вас увагу і налаштує на необхідний лад. Зазвичай виготовлення прапорів проходить швидко і надійно. Виробництво прапорів не вимагає значного обсягу витратного сировини. Якщо ви робите замовлення на виготовлення великих прапорів, то маленькі вам можуть виготовити в подарунок.

Крім того, варто згадати все радісні дитячі моменти. Це кулі, презенти і, звичайно, прапори. Помітні прапори зможуть кожного повернути на деякий час в дитинство. Прапори для демонстрації, що роздаються під час різних маніфестацій або акцій, кожною людиною буде вжито з великою радістю, чого вже говорити про самих маленьких? Виробництво прапорців не вимагає особливих витрат. Ви можете бути впевнені, що всі ваші вкладення окупляться миттєво, не варто навіть сумніватися.

Кабінетні прапори на підставках і прапор з логотипом у будівлі - це відмінна можливість розрекламувати свою компанію, причому як з промо, так і з політичним аспектом. Будь-яка політична партія або громадська організація регулярно потребує виробництві такої продукції різного розміру і кольору. Крім того, це можливість прикрасити приміщення вашої компанії корпоративною символікою. Використання корпоративних прапорів піднімає настрій як співробітникам, так і клієнтам, тому вони зазвичай виготовляються з тканин нейтральних відтінків з добре видимим текстом.
     Напередодні важливих заходів важливим буде купити прапори країн. В особливі свята або в дні фестивалів ці прапорці виявляться актуальні і затребувані. Виготовити прапор терміново вам допоможуть фахівці Флагма. Однак замовляти таку продукцію краще завчасно, щоб перед початок заходу ви не зіткнулися з проблемою підвищеного ажіотажу до цієї продукції.
     Виготовлення прапорів і прапорців хоча б тому успішно, що дозволить продемонструвати свою індивідуальність і відмінність від конкурентів на ринку послуг, що надаються. Прапорець послужить не тільки предметом декору або рекламним елементом, а й виконає інформаційну функцію.
Прапори ми виготовляємо з 3 видів тканини, таких як атлас, шовк (поліестер) і флажная сітка. Атласні прапори використовуються для кабінетного розміщення, флажная сітка для вивішування на вулиці, а шовк для легких фанатських або промо прапорів.Як фурнітуру до прапорів ми можемо запропонувати вам підставки кабінетні підлогові на два, три і один флаг.Подставкі настільні для прапорців, пластикові або металеві. А також вудки для розмахування прапорами на демонстраціях і промо акціях.Создан 05 июн 2017