Автомобільні власники, флагштоки для прапорів

автомобільний флагшток
Наша компанія готова запропонувати автомобільні утримувачі для прапорів всім бажаючим. Флагштоки такого типу спеціально створені для кріплення прапора на бічному склі автомобіля, під час проведення рекламних акцій, офіційних або спортивних заходів, а також, під час святкування державних свят.

Втім, область застосування власників прапора для автомобіля не обмежується лише офіційними святами і подіями в масштабах країни.

Найчастіше, автомобільні утримувачі знаходять і корпоративне застосування, під час проведення вечірок або виїздів на природу. Колона автомобілів, з встановленими за допомогою автомобільних власників прапорцями, має більше шансів доїхати на місце проведення святкування, які не розпавшись.

Найчастіше, автомобільні флагштоки, прикрашають і весільні кортежі. У цьому, випадку на полотно прапорця наноситься не логотип або реклама, а привітання молодим. Автомобільний тримач для прапора має надійну фіксацію прапора і не завдає шкоди автомобільним стеклам. Прапорець ніколи не злетить з автомобіля, якщо дотримуватися швидкісного режиму, зазначений в правилах дорожнього руху.

При цьому, автомобільний тримач має дуже низьку вартість, яка становить всього 37 грн, що безсумнівно, є вкрай низькою платою за можливість надати своєму логотипу мобільність.Создан 07 мая 2017