Підставки напольні для прапорів

Підлогова підставка є розбірний конструкцією, яка може бути виконана з дерева, з металу, або бути комбінованою і поєднувати в собі обидва цих матеріалу.Підлогові підставки для прапора, вони ж флагштоки (пер. З нім. - "власник прапора"), вже давно перестали виконувати лише утилітарну роль кріплення. З розвитком можливостей промисловості, підлогові підставки для прапора стали невід'ємним елементом дизайну інтер'єру ділового середовища, тим легким штрихом, яким можна підкреслити вишуканий смак або робочу атмосферу компанії.

Підлогова підставка є розбірний конструкцією, яка може бути виконана з дерева, з металу, або бути комбінованою і поєднувати в собі обидва цих матеріалу. Відмінною особливістю сучасної підлоги підставки для прапора, крім оригінального дизайну, є простота збірки і транспортування. Підставки виготовлені нашою компанією мають також і високою надійністю і стійкістю конструкції, що забезпечує тривалий термін служби.

Сама конструкція є простою, і складається всього з трьох елементів:

Перший, елемент від якого багато в чому залежить стійкість підставки на підлозі - підстава. Зазвичай має круглу або овальну форму.

Другий елемент, від якого залежить стійкість, але вже не тільки флагштока, а кожного прапора - древко. Воно може бути розраховане як на один прапор, так і на кілька, в залежності від необхідності замовника.

І завершує конструкцію третій елемент - навершя. Це заключний елемент флагштока, який надає підставці цілісність. Навершя може бути дерев'яним або металевим. Можливо також, нанесення на навершя державного герба, або логотипу компанії.Создан 07 мая 2017