Прапорці настільні в Києві

Купити прапорці настільні з логотипомЯк ми вже згадували, при наявності у компанії власного фірмового стилю, рекомендується виготовлення аксесуарів з фірмовою символікою. Це можуть бути і великі прапори майорять на будинку де розташована компанія, і невеликі паперові настільні прапорці, які, завдяки своїй підставці, здатні прикрасити стіл як рядового співробітника, так і керівника. Крім ролі прикраси, настільні прапорці допомагають закріпити логотип компанії у свідомості клієнтів, що особливо актуально в тих сферах діяльності, де мається на увазі постійний контакт з клієнтами.
Застосування настільних прапорців несе в собі і іміджеву функцію. Наявність на столах співробітників якісних прапорців на дорогих підставках, свідчить про те, що у компанії закладений хороший бюджет на сувенірну продукцію. Що як правило, не відбувається в тому випадку, коли компанія перебуває на межі розорення.

Наша компанія займається також і виготовленням прапорців із зображенням прапорів усіх країн світу, які стають дуже актуальними під час міжнародних виставок, змагань, і переговорів.

Незважаючи на маленький розмір настільного прапорця і уявну простоту виготовлення, технології, що застосовуються при виробництві настільних прапорців, нічим не відрізняються від тих, що використовуються при виробництві великих прапорів. Це - друк сублімації, яка володіє надзвичайно високими споживчими якостями і не линяє, не вигоряє, і не вицвітає при багаторазових праннях. Також як і в випадку замовлення великих прапорів, їх вартість НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від кількості кольорів.

Для зручності і швидкості підрахунку, використовуються стандартні розміри 10х20см, 12х18см або 15х22см.Создан 07 мая 2017