Нанесення логотипу на тканину

Печать на тканях, флагах, скатертях и постельном бельеНанесення логотипу на одяг Одним з кращих способів індивідуалізувати не тільки будь-який предмет, але і предмети одягу або аксесуари, в даний час, є нанесення логотипів на тканину. Не так давно в моду знову увійшли іменні футболки, майки, сорочки, бейсболки, бандани, які не тільки дозволять виділитися з натовпу, але і, в якійсь мірі, розкрити деякі якості людини. Наша компанія Tex-Tile використовує найсучасніші технології.

Існує багато способів: шовкографія, гравірування, тиснення, сублімація, термотрансферний друк на тканині, вишивка. Вибір методу залежить від того, на якому одязі або предмет побуту буде розташовуватися зображення. Наприклад, використання вишивки актуально в тих випадках, коли потрібно швидко реалізувати поодинокі товари, наприклад, лого на футболці або сорочці. Термотрансфер дозволить створити на виробах яскраві, точні, чіткі і насичені зображення. Така технологія нагадує горбачовські «переводілкі», коли гарячу праску переносив різні малюнки з папером на тканини. Для більш високої стійкості зображень фахівці нашої компанії використовують метод сублімації, при якому фарба нагрівається і, як би, зливається з матеріалом, створюючи на поверхні яскравий і стійкий малюнок. Ще одним способом є шелкографические друк, яка дозволить домогтися такого ефекту, коли малюнок стає міцнішим тканини. Дана технологія широко використовується в рекламному бізнесі.

Вишивка буде мати гарний вигляд на одяг, рушниках, постільна білизна, аксесуари. Такий метод є одним з найбільш довговічних і прирівнюється до терміну служби самого виробу. Особливо чудово виглядає якась дитяча штучка, на якій маленький красивих буквах вишиті назву бренд або улюблений герой. Так і хочеться потримати її довше в руках! Нанесення малюнка фахівці Tex-Tile рекомендую для робочого одягу обслуговуючого і торговий персонал, для рушників в готелях або готелі.

Фахівці здійснить високоякісне нанесення зображення на тканині, друк на текстильній стрічці, використовуючи сучасні технології і постійно вдосконалений технічна база. Багаторічний досвід роботи, талановиті дизайнери, уважні консультанти виконають замовлення в найкоротші терміни і забезпечать відмінний сервіс.Создан 13 апр 2017