Прапорці настільні

Прапорці настільні країн світу на круглій букової конференц-підставці з чорними металевими штокамиПрапорці - це широко використовуваний атрибут політичний, діловий і спортивний світ.

Настільні прапорці часто можна побачити на міжнародних виставках, фестивалях, на зустрічах глав держав або на столі в кабінеті керівника. Настінні прапорці можна побачити в торгових центрах. Махательних прапорці знайомі нам з дитинством по першотравневих свят і святкові заходи. Яскрава, добре помітний здалеку, ланцюжок нашита на стропу прапорці (волчатнік) часто розмічає коридори старт-фініш на змаганнях або огороджує територію. А є ще сигнальні прапорці, використовувана на суди і залізні дороги.

Прапорці створюють атмосферу свята і гарного настрою.

Компанія ГетФлаг пропонує Вам виготовлення на замовлення будь-яких тканинних прапорців. У нас Ви також зможете купити додаткові держаки, кріплення або підставки для установки прапорця на стіл. Ми працюємо з будь-якими тиражами і виготовляємо прапорці на замовлення від однієї штуки.

 
Варіанти виконання настільних прапорців:

    
Односторонні прапорці Виготовляються з тонкої та легкої поліефірної тканини з дрібної структурою переплетення, щільністю 75 55-г / кв.м. Зворотний бік на таких прапорцях виходить дзеркальна, тому що тканину при фарбуванні фарбується наскрізь. Фактура тканини дозволяє передати найдрібніші деталі зображення при друку. По периметру прапорця тканину обрізається термічним способом, з лівого боку зшивається кишеньку під кріплення на трубочку або древко підставки.
    
Двосторонні прапорці, зшитий мішечок Виготовляється з тканини «мокрий шовк» - щільна матова або глянсова (атласний) поліефірна тканина з дрібною структурою переплетенням, щільність 220-230 г / м. Зворотний бік на таких прапорцях або опечатується малюнок аналогічних лицьового боку, або інше зображення. Таким чином, зображення на різних сторонах прапорця може бути різним. Фактура тканини також дозволяє передати найдрібніші деталі зображення при друку. З лівого боку зшивається кишеньку під кріплення на трубочку або древко підставки.

 

Для виробництва прапорців ми використовуємо тільки якісну сировину. Прапорці ЗВИЧАЙНО по виготовляються технології сублімації термопечати.
     

Для настільних прапорців є кілька варіантів підставок і мініфлагштокі з можливістю розміщення від 1 до 20 і більше прапорці. Необхідний для Вас ефект від композиції настільних прапорців Ви обираєте самостійно в залежності від конкретного завдання і обсяг бюджету.

 
Для кожного конкретного випадку використовуються свої підставки:

    
Пластикова підставка для настільного прапорця. Складається з плоскою пластикових платформи з обважнювачів, мініфлагшток і мінінавершіе. Мініфлагшток відлиті заодно з фіксаторами, що утримує прапорець від сповзання. Пропонований колір: чорний і білий.
    
Пластикова підставка для настільного прапорця під срібло, золото. На один, два або три прапорця. Такі ж варіанти є в чорних і білих кольорах.
    
Підставки під настільні прапорці з натурального дерева (бук). У комплекті використовується сталевий чорний пофарбований або латунні мініфлагштокі.
    
Конференц-підставки під настільні прапорці. У комплекті використовується сталевий чорний пофарбований і латунні мініфлагштокі.
    
Пластикові білі трубочки для махательних прапорців.
    
Настінні кронштейни.
    
Автомобільні кронштейни, на бічному опускному скло.Создан 11 апр 2017