Тканевые, баннерные и бумажные флажки

Сувенірна продукція з логотипом, виготовлення сувенірів з логотипом на заказТканевие, банерні і паперові прапорціТканинні і паперові прапорці з логотипом - це доступний рекламний інструмент, який поєднує в собі невисоку собівартість і високу ефективність.
 
Властивості Ціна з нанесенням
Прапорець паперовий махательних прапорець паперовий махательних

Найбільш часто використовуються на заходах з великою кількістю людей, таких як спортивні змагання, демонстрації або виставки. Крім того, махательних прапорець - недорогий сувенір.
 

Настільні прапорці є ідеальними носіями корпоративної символіки. Їх використання доречно в кімнаті для переговорів, у виставкових павільйонах, на презентаціях. Вони поєднують два гідності: що привертає увагу дизайн і компактний розмір, є відмінною сувенірною продукцією. Такий подарунок повністю відповідає вимогам ділового етикету і може бути запропонований клієнтам, діловим партнерам, відвідувачам виставок і презентацій, хто зацікавився виробам фірми.
 

можливі двохріжкові і трьохріжковий підставки
Існує кілька можливих сфер застосування прапорців з логотипом:

    
Рекламні прапорці використовуються при проведенні промо-акцій, організації семінарів, участі у виставках. Вони виготовляється із застосуванням недорогих матеріалів і допомагають поширити інформацію про Вашу компанію серед великого кола людей. В таких цілях найчастіше виготовляється великий тираж паперових прапорців з яскравим дизайном.

    
Ми радимо Вам використовувати паперові прапорці в якості рекламного засобу під час проведення масових заходів і при рекламуванні дитячих товарів і послуг. Саме в цьому випадку ви отримаєте найбільший ефект від проведеної рекламної кампанії.

    
Збільшення віддачі від реклами можна домогтися застосуванням одночасно декількох рекламних носіїв. Доповненням до прапорця можуть виступати листівки, флаєри, буклети та інша друкована продукція.
    
Настільні прапорці використовуються для розміщення в офісах компаній, найчастіше на столах керівників, в зоні ресепшн і переговорних зонах. Вони виробляють додаткове враження на ваших відвідувачів, потенційних клієнтів і ділових партнерів, надають стильність оформлення приміщення і працюють на імідж Вашої компанії. При виготовленні настільних прапорців застосовуються різні види тканини і спеціальні підставки як кріплення.
    
Фасадні (банерні) прапорці - поширений спосіб реклами товару в місцях продажів. Цей прапорець кріпиться перпендикулярно до поверхні стіни, тому помітний і здатний привернути до себе увагу з великої відстані. Стандартний розмір фасадного прапорця - 60 х40 см, але він може бути виготовлений і в іншому розмірі і довільної форми в залежності від Ваших побажань. Сам прапорець друкується на банерній тканині. Як кріплення прапорця використовується шток, який вставляється в основу кронштейна. Для кріплення підстави до стіни застосовується або двосторонній скотч, або болти-саморізи.

При виготовленні прапорців на замовлення ви можете вибрати:

    
різний вигляд матеріалу: друк прапорців здійснюється на папері з різними варіантами щільності (для збільшення позитивності терміну служби паперового прапорця його можна заламинировать); використовуються різні види тканини.
    
вид кріплення (древко): стандартним варіантом кріпленням настільного прапорця є пластикова паличка білого кольору довжиною близько 40 см. Але можуть бути використані і інші види кріплення, його кольору і розміри, відповідно до Ваших цілями.
    
різні варіанти зображень. Це може бути Ваш власний макет. Якщо Вам потрібна допомога у підготовці зображення, Ви можете звернутися за професійною допомогою до наших дизайнерів, які за вашим бажанням виготовлять різні види макета - для одностороннього або двостороннього прапорця, одноколірний, двоколірний або багатобарвний. Найчастіше замовляють прості прапорці з логотипом, але зустрічаються більш складні варіанти дизайну.
    
якщо Ви хочете замовити прапорці, Ви самі визначаєте розмір як самого прапорця, так і його кріплення, зупинившись на стандартному варіанті або вибравши індивідуальний.Создан 01 апр 2017