Флаги для улиц
Алюмінієві мобільні флагштоки Мобі Універсал можуть використовуватися для демонстрації прапора на вулиці і всередині приміщень.
У разі використання Мобі Універсал в закритих приміщеннях, або на вулицях при відсутності вітру, найбільш ефективна демонстрація вертикального прапора (банера), закріпленого на баннерном плечі.
При установці Мобі Універсал на відкритих майданчиках, або при демонстрації офіційних прапорів, краща установка стандартного прапора, прикріпленого до шнура і закріпленого на кнехти.
Мобі Універсал має максимальну висоту 5,4 метра. Можливі варіанти зміни висоти: 1.8, 3.6 і 5.4 метра.
Мобі Універсал виготовлені з алюмінієвих труб діаметром 50 мм. і товщиною стінки 2 мм. Вага Мобі Універсал разом з розбірним підставою становить до 10 кг.
 

Ми пропонуємо флагштоки заввишки 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17 і 18 метрів, виготовлені з алюмінію, як з баннерним плечем, так і без нього. Тримачі прапорів складаються з декількох труб різного діаметру, завдяки чому їх можна розібрати і перевезти з місця на місце.

Тримачі для прапорів поставляються комплектами, ця цифра включає підставу з гільзою і анкерними болтами.

Типи пропонованих такі різновиди: Стандарт, Банер, Супер Стандарт і Супер Банер

СТАНДАРТ
Прапор піднімається за допомогою шнура, який знаходиться зовні палиці для прапора.
Шнур зав'язується на кнехти, який знаходиться на висоті 1,5 м. Над землею.
Тримач для прапора встановлюється на похилій підставці з петлею (входить в комплект).
У верхню частину тримача прапора встановлюється обертається цоколь.
Комплектація стандарт включає: флагшток (2, 3 або 4часті), що обертається цоколь, похила підставка, заставні, кріплення, кнехт, шнур.

Вуличний флагшток СУПЕР-СТАНДАРТ - це класичний варіант палиці для прапора, який складається з декількох алюмінієвих секцій різного діаметру, але, на відміну від варіанту Стандарт, має антивандальний систему захисту шнура.
Прапор кріпиться і піднімається / опускається на шнурі (тросі). Шнур фіксується за допомогою спеціального затиску всередині щогли власника прапора. Вільний доступ до шнуру обмежений за допомогою кришки, що має антивандальні болти.

Основна перевага флагштока в комплектації БАННЕР - можливість вигідно показати прапор навіть в безвітряну погоду.
Комплектується горизонтальною перекладиною (150 см), до якої кріпиться прапор. Перекладина, в свою чергу, кріпиться до обертається цоколю.
У комплект також входять петлі і вантаж для кріплення прапора, при якому виключається можливість обгортання прапора навколо палиці для прапора.
На тримачі прапора також немає шнСоздан 26 мар 2017