Виготовлення прапорів

Виготовлення прапорів і прапорців в Києві, Дніпропетровську, Харкові
Ми виготовляємо прапори і прапорці для рекламних акцій і демонстрацій, декоративні прапори для приміщень, вуличні прапори "бюджетного" формату, витривалі вуличні прапори на прапорній сітці з просоченням, які витримають будь-яку негоду, багаті кабінетні прапори, прапори нестандартних форм і розмірів, які завгодно прапори , щоб задовольнити будь-які потреби наших вимогливих клієнтів.

Ми виготовляємо як фірмові прапори, прапори за індивідуальним дизайном, так і прапори держав, відомств, суб'єктів України і інших держав.

Крім прапорів, ми виконуємо будь-які роботи, пов'язані з друком по тканинах і післядрукарської обробкою тканини. Наша продукція - в основному сувенірні та рекламні вироби з фірмовою символікою, такі, як перетяжки, вимпели, шарфи, краватки, бандани і т.д.

Крім стандартних виробів, ми готові виконати і нестандартні замовлення під Ваші індивідуальні потреби. Ціни на нестандартні замовлення треба запитувати у наших менеджерів, - по телефону або по електронній пошті.

Замовлення на виготовлення прапорів в Києві можна надіслати електронною поштою

Оплата безготівковим платежем за рахунком.
Що треба зробити: Зв'язатися з будь-яким з наших менеджерів (наші контакти), надіслати реквізити вашої компанії, надіслати замовлення і отримати рахунок. Після оплати, для прискорення процесу можна вислати на нашу пошту платіжку з відміткою банку.Создан 07 мар 2017