Виготовленя вимпелов Киев

Вимпели - символ стилюВимпели з символікою фірми - це реклама, перевірена часом, це знак благополуччя і стабільності компанії, необхідний атрибут на переговорах і на місцях продажів. Наша компанія займається виготовленням і печаткою вимпелів на ряду з виготовленням іншої сувенірної, а так само військової сімволікі.вимпел методом об'ємної друку

Сувенірні вимпели - приємний знак уваги і своєчасний подарунок партнерам на пам'ять про Вашу компанію.

Військовий вимпели - вимпел з символікою частини, з символікою виду або роду військ, наприклад вимпел Військово-морських сил, вимпел ВДВ або вимпел спецназу.

Спортивні вимпели з емблемою команди - символіка команди або клубу, подарунок суперникам перед змаганнями, а також пам'ятний символ на довгі роки для уболівальників.

На виробничій базі нашої компанії можливе виготовлення або друк вимпелів двома технологіями: одна це аналогічна виготовлення шевронів і нашивок, об'ємна друк, друга друк сублімації за синтетичними матеріалами.

Методом об'ємної друку вимпел має об'ємну структуру зображення і основу з тканинного полотна. Як крпежа використовується шнурок або тасьма.

За технологією сублімації вимпели можуть бути двох видів:

ЖОРСТКИЙ вимпел - з двох полотен атласу, серед яких вкладається спеціальний картон, зображення може наноситися тільки на одну або на обидві сторони * вимпела, краю обшиваються декоративним шнуром. Нижній кут вимпела можна прикрасити пензликом. Кріплення вимпела виготовляється з того ж декоративного шнура.

МЯГКИЙ вимпел - з двох полотен атласу, спаяних між собою за допомогою гарячої обрізки. При виготовленні м'якого вимпела краща друк з одного боку. По верхньому краю м'якого вимпела робиться кишеню, куди вставляється пластикова трубочка з протягнуто шнурком. З таким кріпленням Ви легко можете розміщувати вимпели, як на стіні, так і на настільної вимпела підставці.

Стандартні форми вимпела - п'ятикутник, трикутник, вимпели, округлені внизу. Форма і розмір вимпела визначається як естетичними міркуваннями, так і призначенням вимпела. Можливо виготовлення вимпелів будь-якої форми і розміру.
Вимпела виготовляються методом сублімації і термопереноса. Яскравість кольору не зміниться при впливі світла, тертя, вологи. Потрібна форма вимпелів надається за допомогою термо обрізки. Потім по периметру вони прострачивается прозорою ниткою, або обшиваються кантом або бахромою бажаного кольору.

Телефонуйте, ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання!

 

Вимпели, відповідають таким же цілям, як і настільні прапорці, і виконують схожі функції. Однак, незважаючи на схожість застосування, у вимпела і настільного прапорця існують деякі відмінності. Так вимпели, майже завжди використовуються в приміщеннях, та й виглядають вони більш урочисто. Барвистий вимпел, прикрашений бахромою або шнуром, здатний прикрасити стіл, або зайняти гідне місце на полиці у керівника будь-якого рівня. Він може бути як двостороннім, так і одностороннім. Форма його також, може бути різною - вимпел може мати форму п'ятикутника, трикутника, або бути простий, прямокутної форми. Форма залежить лише від майбутнього призначення цього виробу.

Зазвичай в нашу компанію, надходять замовлення на виготовлення вимпелів стандартної форми (10х20см, 15х22см,), однак, при бажанні замовника, ми виготовляємо вимпел будь-якого розміру незалежно від форми.

Барвистий вимпел є прекрасним сувеніром, з виставки, презентації, або будь-якого іншого урочистого заходу. Велика ймовірність, що відвідувачі вашого стенду на виставці, в майбутньому, поставлять його собі на робочий стіл, що буде нагадуванням про вашу компанію, і невеликий рекламою вашого бізнесу.Обновлен 07 мая 2017. Создан 16 янв 2017