Навершя для прапора

Навершие для флагов и знамен 

Навершя для прапора - це декоративний елемент, що використовується найчастіше під Флажная композиціях, воно покликане прикрашати і доповнювати всю конструкцію в цілому. Без нього прапор на підлоги підставці має незавершений вигляд.
Навершя виконують декоративну функцію. Вони використовуються як завершальний, лаконічний елемент конструкції. Ця функція характерна абсолютно для всіх наверш.

Матеріали. Навершя виконані з сосни.
Комплектація, форма, розмір. Стандартна форма навершя - каплевидная (довжина - 19 см, діаметр біля основи - 3,4 см, максимальний діаметр - 4,4 см). Навершя має біля основи шпильку з різьбленням М6, за допомогою якої навершя кріпиться до держаків.
Обробка. Застосовуються сучасні методи деревообробки. Вироби покриваються фарбою (світле дерево - «світлий горіх», темно-червоне - «Вишневе» або темне - «червоне дерево») і лаком.
Вага. 80 р

ВАЖЛИВО:

    
Компанія Флагама залишає за собою право змінювати комплектацію, колір та інші характеристики товару без узгодження з покупцем.
    
Доставка наверш до складу філії при замовленні до 500 шт входить у вартість наверш. При замовленні 500 шт і більше доставка у вартість не входить і оплачується додатково (в цьому випадку місце відвантаження уточнюйте у менеджерів).Создан 10 янв 2017