Прапорці на стрічці

Флажковая гірлянда є ряд текстильних виробів різної форми. Найчастіше створюють стрічки без символіки.Флажковая гірлянда є ряд текстильних виробів різної форми. Найчастіше створюють стрічки без символіки. Також можна фарбувати тканину в національні кольори різних країн світу. На таких Флажная стрічках прийнято розміщувати елементи різних відтінків. Пропонуємо багате розмаїття стрічок з символікою і без, з вітальними текстами та іншими принтами.

До стандартних квітам прапорців відносять:

    
червоний,
    
синій,
    
білий,
    
зелений,
    
жовтий,
    
помаранчевий.

Прапорці на стрічці - спосіб оформити торговий центр, офіс компанії та інші приміщення до свят або рекламним акціям. Стрічки також можна застосовувати поза будівлями і прикрашати вулиці, стадіони, спортивні майданчики для проведення різних заходів. Яскраві гірлянди з прапорців створюють святковий настрій і привертають загальну увагу.

Компанія «Флагма» пропонує купити прапорцевим гірлянду будь-якого відтінку. Це можуть бути стандартні різнокольорові прапорці, а також прапори з державною або корпоративною символікою. Флажная стрічка декорується елементами будь-якої необхідної клієнту форми:

    
трикутної,
    
прямокутної,
    
квадратної і т. д.

Флажная стрічка від компанії «Флагма»

Стрічки від нашої компанії мають безліч переваг.

    
Висока якість. При виготовленні флажковой стрічки ми використовуємо тільки якісну сировину. Сучасні технології дозволяють домогтися отримання прапорців, які будуть довговічні і привернуть увагу потенційних клієнтів. Флажная стрічка ідеально підходить як для рекламних заходів, так і для урочистих державних свят. Необхідний тираж, мінімальні терміни виготовлення - в нашій компанії можна замовити прапорці будь-якого розміру. Виробнича база призначена для створення Флажная стрічок з логотипами та іншої фірмовою символікою.
    
Завжди вигідна ціна. Компанія «Флагма» пропонує за демократичними розцінками придбати прапорцевим стрічку. Якість продукції завжди залишається бездоганним.
    
Швидка робота. Виконання замовлення прапорців здійснюється протягом 1 дня.
    
Естетичність. Наші досвідчені дизайнери створюють гарні і ефективні флажні стрічки. Якщо ви бажаєте заявити про себе, продемонструвати пропоновані товари і послуги, прапорці допоможуть це зробити.
    
Індивідуальний підхід. Ми приймаємо ескізи прапорцевим стрічок. Наша мета - створення продукту, який відповідає бажанням клієнта.Создан 03 дек 2016