Настенные флагштоки.

Флагштоки для флагов уличных.Настінні флагштоки можна встановлювати на фасадах будинків і всередині приміщень. Як правило, кронштейни для прапора використовують в державних установах і багатьох комерційних організаціях. Настінні щогли необхідні для прикраси будівель, де проводяться спортивні змагання, а також різних інтер'єрів і споруд для урочистих заходів: виставок, презентацій, ярмарків, і т. П. Настінний тип конструкцій застосовують для закріплення святкових вуличних прапорів.

Наша компанія реалізує продукцію різних комплектацій і розмірів. Ми пропонуємо купити настінні флагштоки. Всі вироби характеризуються високою якістю. За умовами експлуатації розрізняють штоки для фасадів та внутрішніх приміщень.
настінні флагштоки

Цей різновид флагштоків повинна привертати увагу споживачів. Головне завдання таких конструкцій - реклама продукції або послуг. Зазвичай флагшток встановлюють в офісах або торгових залах. Вироби виробляють з білого пластику або благородних порід деревини. Саме ці матеріали роблять флагшток стильним доповненням будь-якого інтер'єру.
фасадні флагштоки

Дані конструкції використовують для демонстрації символіки держав, установ і різних брендів. Фасадні флагштоки, як правило, встановлюють поруч з основними вхідними групами посольств, офісних центрів, муніципальних будівель і т. Д. Саме тому вид конструкцій повинен відповідати статусу установи.

Кращий вибір флагштоків на будівлю - вироби з анодованого алюмінію. Цей матеріал відрізняється стійкістю до будь-яких погодних явищ і може служити роками. Фасадні флагштоки від нашої компанії завжди виглядають респектабельно і органічно в поєднанні з вуличними прапорами.
Ціни на флагштоки фасадні металеві


На кронштейнах для прапорів може бути до трьох штоків. Як матеріали використовують метал або пластик. Щоб захистити поверхню від корозії і збільшити термін експлуатації прапорів на фасадах, застосовують спеціальну порошкову фарбу. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками.

На монтажних пластинах кронштейни для прапора мають 2-4 отвори для болтів і саморізів. Також можна придбати металеві, дерев'яні або пластикові держаки.
Переваги наших флагштоків

Наші фасадні флагштоки виробляються виключно з якісних матеріалів. Саме тому продукція для настінного монтажу стійка до атмосферних опадів і механічних пошкоджень.

Флагшток можна закріпити різними способами:

    
під кутом,
    
перпендикулярно,
    
паралельно - на виступах будівель.

Вироби відрізняються простотою конструкції. Ми використовуємо класичний дизайн флагштока на стіну, не втрачає актуальності і універсальності довгі роки. Кожен кронштейн для прапора, представлений в каталозі, доречний в будь-якій ситуації.

Для наших флагштоків на стіну характерні:

    
надійна конструкція,
    
перевірені часом дизайнерські рішення,
    
можливість вибору відтінку флагштока з використовуваної в усьому світі палітри RAL,
    
широкий вибір типу кронштейна для прапора, завдяки чому можна демонструвати кілька полотен одночасно,
    
розумна ціна.

 


Создан 03 дек 2016