Настольные флажки с логотипом в Киеве

Изготовление настольных флажков на подставках металлическихНастільні флагштоки використовують для установки прапорів і створення ділової обстановки в робочому кабінеті або конференц-залі. Як правило, наради керівників великих компаній проходять у відповідному антуражі: просторий стіл, що стоять на ньому підставки для полотен з державної або корпоративною символікою.

Флагштоки і прапори складають єдину композицію. Їх можна використовувати в різних приміщеннях:

    
переговорних кімнатах,
    
приймалень,
    
виставкових залах і т. п.

Як і таблички, настільні флагштоки виконують функцію інформування та дозволяють орієнтуватися в просторі. Під час переговорів такі конструкції дають партнерам загальне уявлення про компанію і її сфері діяльності.

Компанія «ФЛАГМА» пропонує багатий вибір настільних флагштоків. Ви можете вибрати продукцію різних кольорів:

    
білого,
    
золотого,
    
срібного та ін.

Пропонуємо купити настільні флагштоки з пластика або металу. Класичні конструкції призначені для розміщення 1, 2 або 3 прапорців. У разі необхідності ви можете замовити чотирьох- або пятірожковой настільні флагштоки.

Компактні підставки дозволяють:

    
продемонструвати партнерам впевненість в своєму бізнесі і його репутації,
    
показати прагнення відповідати світовим стандартам,
    
підкреслити індивідуальність.

Бездоганний імідж - запорука успішної діяльності в будь-якій галузі. Завдяки флагштоку від компанії «ФЛАГМА» ви можете не тільки отримати стильний дизайн столів, а й повагу колег і партнерів.
Ціни на настільні флагштоки

Вартість нашої продукції залежить від декількох факторів:

    
обсягу роботи,
    
її складності,
    
терміну виконання замовлення.

Завдяки низькій ціні ви можете оформити заявку на велику кількість виробів. При цьому якість кожного настільного штока залишається незмінно високим.
Асортимент настільних флагштоків

Ми виробляємо флагштоки наступних видів:

    
1-штокові,
    
2-штокові,
    
3-штокові.

Останній варіант дозволяє розмістити державний, національний і фірмовий прапори. Одноштоковие вироби займають меншу площу. Їх можна розташовувати в різних частинах столів. Оргкомітети виставок, конференцій та інших великих заходів нерідко замовляють пятірожковой варіант.

Металеві підставки відрізняються міцністю і солідним зовнішнім виглядом. Вони підходять для кабінетів керівного складу та переговорних. Зазвичай висота виробів становить 30 см. Продаж конструкцій з полімерних матеріалів на увазі більш низьку вартість. Пластиковий флагшток може мати висоту 30-60 см.Создан 03 дек 2016