Фотошторы
Герб - це відмітний знак, якому надається символічне значення.
Свій герб мають всі держави, всі міста і області, військові частини і підрозділи, спортивні клуби та товариства. Герб мають багато фірм, підприємства і організації.
Герби можуть підкреслити приналежність, додати строгість чи просто прикрасити Ваш офіс, кабінет, спортивний клуб, кафе і багато іншого.
Ми виготовляємо герби трьох стандартних розмірів гербовою рамки
33 х 37, 45 х 50 і 60 х 67 см Колір рамок - темна вишня.
Зображення герба друкується на щільної тканини яка чудово передає всі кольори і тонкощі зображень.
ФОТОШТОРИ - це абсолютно новий продукт інтер'єру і можливість необмежених дизайнерських рішень.
Ліс, гори, море, квіти, сонце, красиві види Санкт-Петербургa, Москви, Парижа, Лондона та інших міст світу. Кращі фотографії зроблені особисто Вами. Всім цим і багатьом іншим Ви можете милуватися щодня не виходячи з вашого будинку.
ФОТОШТОРИ - це те що потрібно для цього. Ми займаємося виготовленням таких штор і готові зробити їх для Вас.
Тканини які ми вибрали для фотоштор різні і кожна має свої
достоїнствами. Строгий сатен і не пропускає світло блекаут, матовий габардин і блискучий крепсатін, витончений шифон. Фотоштори на цих тканинах виглядатимуть по різному але обьеденить їх високу якість зображення. Підшиваємо штори за вашим вибором. Вони можуть бути на петлях, на зав'язках, на люверсах, гачках або кулиской.
Для вибору фотографій які Ви хотіли б нанести на штори запропонуємо кілька варіантів.
1. Фотоштори можна вибрати з тих що представлені в нашій галереї.
2. Свої фотографії або малюнки які ви хотіли б надрукувати на шторах. В цьому випадку необхідні деякі вимоги до макету з ними ви можете ознайомитися на нашому сайті.
3. Пропонуємо скористатися фотобанком www.russki.istockphoto.com де ви напевно підберете те що вам дуже сподобатися. Фотографії в фотобанку коштують не дуже дешево, але ця покупка буде радувати вас довгі роки. Перед тим як почати пошук потрібного вам зображення необхідно проконсультуватися з нашим фахівцем щоб вибрати потрібний розмір і формат фотографій.Создан 15 окт 2016