Флаги компании
Прапори компанії - це прапори з логотипом фірми, рекламним зображенням, з різноманітною символікою, фотографією. В даний час більшість підприємств, політичних і громадських організацій, молодіжних і спортивних товариств замовляють виготовлення власних фірмових прапорів. Їх ще називають корпоративними прапорами або прапорами з символікою, логотипом.

Сучасні технології, професіоналізм дизайнерів і художників дозволяють втілити на тканини будь-який дизайн прапора, будь-яку саму сміливу ідею.

У всьому світі прапор вже давно став невід'ємною складовою корпоративної культури кожної поважаючої себе компанії. Слідом за транснаціональними організаціями російські підприємства також долучилися до використання прапорів. Прапор не тільки виконує іміджеву, представницьку функцію, а й стає елементом рекламних компаній, служить прикрасою, використовується для залучення уваги клієнтів та партнерів.

Наші фахівці пропонують виготовлення прапорів компанії (прапорів фірм з символікою), які мають найширше застосування як на вулиці, так і всередині приміщень. Вуличні прапори найчастіше використовуються:

    
перед офісами, АЗС, готелями, торговельними центрами, автосалонами, стадіонами;
    
на стінах будівель;
    
на автомобілях;
    
на демонстраціях, спортивних заходах (з держаком і без);
    
для прикраси вулиць.

Для прикраси офісу і підтримки корпоративної культури всередині приміщень використовуються прапори і прапорці фірм з символікою на настільних і підлогових підставках.

Залежно від використання прапора застосовуються тканини різної щільності і способу переплетення волокон.

Разом з виробництвом прапорів часто замовляють спеціальні підлогові підставки та настільні підставки.Создан 15 окт 2016