Изготовление флагов по заказу

Печать флагов и флажков с вашим логотипом в КиевеПрапор, один з двох (поряд з гербом) головних символів держави, провінції, міста, установи, організації; прикріплене до ратища полотнище певних кольорів і розмірів. Таке визначення прапору дають сучасні енциклопедії. Однак історія  флага налічує вже більше 3000 років і починається ще в стародавньому Єгипті. В даний час прапори і раніше актуальні і раніше служать як своїм історично сформованим цілям, так і сучасним вимогам часу, визначаючи місцезнаходження фірми, підприємства, організації. Крім цього прапори є ще і недорогим і ефективним рекламоносієм, одним з головних атрибутів свят і спортивних змагань, а також прикрасою наших вулиць і площ.

 
Фірма «Флагма» пропонує Вам високоякісні флаги і розтяжки з тканини на всі випадки життя. Це - традиційні прапори, прапори іноземних держав, різних міст і регіонів, а також прапори з індивідуальною символікою Вашої організації. Ми хочемо, щоб з нашою допомогою Ви могли гідно представити свою фірму і домогтися широкого визнання.

Основні вимоги до сучасної продукції флага - це стійкість до будь-якої погоди, яскравість барв, точну відповідність готового виробу Вашим уявленням і побажанням до зовнішнього вигляду і дизайну прапора. Для максимально ефективного вирішення цих завдань «Флагма» має в своєму розпорядженні найсучаснішим цифровим обладнанням для високоякісної сублімації на тканині флага, здатним втілити в вироби найсміливіші рекламні фантазії, а наш дизайнер допомагає створити справжні шедеври, які надовго запам'ятовуються Вашим клієнтам, друзям і всім, хто їх бачив.

Повнокольоровий цифровий друк сублімації - це можливість перенесення фотографічних і складних багатоколірних зображень на текстиль, технологія безмежних можливостей. І це при замовленні навіть одного єдиного примірника прапора!

Крім великих і дуже великих прапорів наша технологія дозволяє друкувати і маленькі прапорці, незамінні в офісах, кабінетах начальників, на виставках і презентаціях. Яскраві, веселі, серйозні і забавні прапорці внесуть різноманітність у будь-який захід і залишать про нього добру пам'ять.

Ще один виріб, що має давню історію і зберегло до наших днів свою актуальність це вимпел. Вимпелом здавна преміюються співробітники за ударну працю, вимпел вручається учасникам спортивних змагань та солдатам, який відслужив в лавах Збройних Сил. Наша фірма рада запропонувати вам різноманітні за формою і пошиття вимпели для ваших заходів і пам'ятних подій. Щоб пам'ять про річницю Вашої компанії надовго залишилася в пам'яті і серцях співробітників і гостей, замовте у нас вимпели з логотипом або символікою заходу. Це - відмінний подарунок.

Крім флагов, флажков і вимпелів, «Флагма» із задоволенням виготовить для Вас хустки, шарфи і майки з фірмовою символікою, номерами учасників змагань, іменами, логотипами спонсорів і будь-який інший інформацією.

Окремо хотілося б відзначити можливість виробництва у нас розтяжок для спортивних змагань, розпродажів в магазинах і на ярмарках, оформлення місць продажів, гірлянд з невеликих прапорців.

І, нарешті, хочеться представити Вашій увазі ще одну новинку - фіранки з рекомендованим дизайном. Оформлення вікон Вашого будинку у відповідність до фірмових кольорів Вашої організації, нанесення логотипів на фіранки - ще один яскравий акцент Вашого стилю, що допомагає створити респектабельний образ, що запам'ятовується.Создан 15 окт 2016