Подставки для флагов кабинетных

ДЛЯ кабінетних ПРАПОРІВ, штандарти і прапориУ кожного інтер'єру своя особливість, але розміщення відповідних флагов не тільки гармонійно доповнює будь-яку обстановку. Те, що дозволяють робити прапори можна висловити одним словосполученням: «відповідати рівню». Саме для цих цілей компанія «Флагма» розробила кілька комплектів держаків з підлоговими підставками для прапорів, прапорів знаменного типу і штандартів. Всі підлогові підставки з держаками мають зручну захисну упаковку.

Бюджетний підлоговий комплект для кабінетних флагов.

Складається з плоскою підлоги підставки діаметром 36 см. і складових держаків висотою 220см, діаметром 35мм. Держак складається з двох частин, що з'єднуються за допомогою металевої гільзи. Підставка і древко для прапора в цій комплектації виконані з масиву бука. Підставка передбачає наявність 1-го і 3-х отворів для кріплення древка з прапором. Варіанти наверш представлені нижче.

Стандартний підлоговий комплект для кабінетних флагов.

Складається з фігурною підлоги підставки, діаметром 36 см., І складових держаків, висотою 220-300см, діаметром 35мм. Складений древко має сполучну латунну гільзу і складається з двох частин, що збираються за допомогою нарізного сполучення. Підставка і держаки для прапорів виконані з масиву бука, і покриті спеціальним лаком. Підставки є з 1-м, 2-ма або 3-ма отворами для кріплення древка з прапором. Вимоги Протоколу припускають установку прапорів різних держав окремо на кожну підставку. Необхідна навершя Ви можете вибрати нижче за списком.
  
підлоговий комплект для кабінетних прапорів.

Складається з напільного флажной підставки, діаметром 36 см. з 1-передбаченими м, 2-ма або 3-ма отворами для держаків діаметром 40 мм. У підставці є додаткові наскрізні отвори для кріплення до підлоги. Складові держаки, 270 або довжиною 300 см, діаметром 40 ММ, мають латунні гільзи для нарізного сполучення і латунний подток біля основи древка. Вимоги Протоколу припускають установку прапорів різних держав окремо на кожну підставку. Види наявних наверш представлені нижче.

Навершя на держаки.Создан 08 окт 2016