Ткани для изготовление флагови и флажков
Атлас, негорючий атлас - поверхнева щільність: 70-140г / м.кв. Глянцевий інтер'єрна тканина з сатиновим плетінням. Пропонуємо друк на тканині прапора. За рахунок безлічі варіантів щільності атлас підходить для представницької продукції різного типу: інтер'єрних прапорів і прапорів, картин і вимпелів, плакатів і календарів, подушок, інтер'єрних штор, виставкових стендів, портьєр. Для виготовлення подарункової і урочистій продукції ми використовуємо прямий друк на тканині. Вироби: постільна білизна, покривала, сценічні костюми, чохли для меблів, скатертини.

Атлас на сітці - поверхнева щільність 132г / м.кв. Тип плетіння: трикотажна в'язка, флажная сітка. Глянцевий інтер'єрна тканина на основі сітки. Даний вид тканини поєднує в собі міцність і легкість сітки з глянсовою інтер'єрної поверхнею атласу і підходить як для зовнішнього так і для внутрішнього використання. Ми пропонуємо прямий друк на тканині. Атлас на сітці застосовується у виготовленні декорацій і оформленні сцен, торгових точок, вітрин. Друк на тканині прапора ізпользуется для інтер'єрних прапорів, картин, плакатів і календарів, подушок, інтер'єрних перегородок, мобільних конструкцій, виставкових стендів, портьєр, чохлів для меблів.

Габардин - поверхнева щільність: 177г / м.кв. Матова, не відблискує, щільна тканина з полотняним плетінням в похилий невеликий рубчик, може бути застосована для інтер'єрного оформлення. Спосіб нанесення - повнокольоровий друк на тканині. Для вас прямий друк на тканині Габардин: панно, інтер'єрні прапори, плакати, перетяжки, картини, календарі, декорації, скатертини, сумки, чохли для меблів, штори, портьєри, подушки, краватки. Друк на флагової тканини габардину застосовується у виготовленні весняно-літніх чоловічих і жіночі пальта, а також костюмів.

Дюспа (дьюспо) - поверхнева щільність: 93г / м.кв. Легка, зносостійка, матова тканина - легко прасується і транспортується. Прямий друк на тканині дюспа - ідеальний варіант для вуличних прапорів, конструкцій, перетяжок, виготовлення чохлів, банерів.

Дьюспо - Поверхнева щільність: 93г / м.кв. (Сублімації). Легка, зносостійка, матова тканина - легко прасується і транспортується. Технологія нанесення - друк сублімації на тканини. Друк на флагової тканини -ідеальний варіант для вуличних прапорів, конструкцій, перетяжок, виготовлення чохлів, банерів. Ми використовуємо технологію прямого друку на тканині. Вона дозволяє отримувати однаково яскраві кольори на обох сторонах матеріалу.

Креп-сатин - поверхнева щільність 140г / м.кв з сатиновим плетінням. Володіє характерним блиском і дрібнозернистої поверхнею. За зовнішнім виглядом більше нагадує атлас: лицьова сторона - блискуча, гладка; зворотний бік - матова, зерниста. Пропонуємо друк на тканині прапора креп-сатин. З цієї матерії шиють декорації, прапори, хустки, вимпели, корпоративний одяг, шарфи, блузи та сукні, як вихідні, так і повсякденні. Кращий спосіб нанесення малюнка - прямий друк на тканині. Креп-сатин також використовують при пошитті театральних і сценічних завіс, лаштунків.

Мультіфлаг (Флажная сітка, еврофлаг) - поверхнева щільність: 70-90-110-121-138г / м.кв. Тип плетіння трикотажна в'язка, флажная сітка. Найкраща практика при великих тиражах - трафаретний друк на тканині. Ми пропонуємо друк прапорів на тканини Мультіфлаг для виготовлення вуличних та інтер'єрних прапорів, зовнішньої реклами, у виробництві театральних і циркових декорацій. При виготовленні сіткового полотна використовується особливе плетіння, яке дозволяє орнаменту не спотворює в процесі використання, витримувати друк на тканині прапора, додаткові вітрові навантаження, при цьому бути легкою і повітряної.

Мокрий шовк - поверхнева щільність: 164г / м.кв. М'яка, матова тканина з полотняним переплетенням - легко прасується, не відблискує. Кращий спосіб нанесення - друк сублімації на тканини. Для вас друк на тканині прапора. Мокрий шовк використовується при організації фото і відео зйомок. Застосовується у виготовленні: декорацій, оформленні виставкових стендів, постерів, подушок, промодягу, шарфів, столового текстилю, скатертин, інтер'єрних прапорів і оформленні виставкових стендів, а також інтер'єрних прапорів, прапорів, вимпелів, настінних і м'яких календарів, постільних речей, покривал. Прямий друк на тканині - технологія, що дозволяє наносити фарбу безпосередньо на тканину, мину проміжний носій, що забезпечує додаткову насиченість кольорів.

Оксфорд, негорючий Оксфорд - поверхнева щільність: 80-450г / м.кв. Матова, щільна, не відблискує тканину з полотняним плетінням, може бути застосована для внутрішнього та зовнішнього декоративного друку. Ми пропонуємо прямий друк на тканині Оксфорд. Панно, прапори, намети, тенти, плакати, перетяжки, декорації, сумки, чохли для меблів, портьєри - все робиться за допомогою друку на флагової тканини.

Поліефірний шовк (штучний шовк) - легка, зносостійка тканина, легко прасується і транспортується. Щільність: 60-68г / м.кв. У нас пряма друк на тканині. З шовку роблять легкі декорації, панно, штори, прапори і стяги, шиють артистичні костюми, намети. Друк на тканині прапора застосовується у виробництві промо-сумок і накидок, промо-форми і атрибутів корпоративного стилю.

Сатен, негорючий сатен - глянцева інтер'єрна тканина з сатиновим плетінням. Поверхнева щільність: 183г / м.кв. Технологія нанесення малюнка - повнокольоровий друк на тканині. Ми пропонуємо друк на тканині прапора Сатен. З нього виготовляємо: прапори, декорації, панно, картини, полотна для мобільних стендів і конструкцій, оформлення виставкових стендів, скатертини (столовий текстиль), сумки, подушки, інтер'єрні прапори і плакати, календарі, покривала, штори, портьєри, абажури. Для елементів декору та інтер'єру, жалюзі і рулонних штор найкраще підходить пряма друк на тканині.

Сітка - поверхнева щільність: 70-90-110-121-138г / м.кв. Тип плетіння трикотажна в'язка, флажная сітка. Найбільш зносостійкий матеріал. Кращий спосіб нанесення малюнка - прямий друк на тканині. Пропонуємо друк на тканині прапора сітка для виготовлення вуличних та інтер'єрних прапорів, зовнішньої реклами, у виробництві театральних і циркових декорацій. При виготовленні сіткового полотна використовується особливе плетіння, яке дозволяє орнаменту не спотворює в процесі використання, витримувати додаткові вітрові навантаження, при цьому бути легкою і повітряної.

Таффета - легка, зносостійка тканина, легко прасується і транспортується. Щільність: 60-68г / м.кв. Тафета - тонкий матеріал, і прямий друк на тканині забарвлює його наскрізь. Застосовуючи друк на тканині прапора тафета, виготовляємо легкі декорації, панно, штори, прапори і стяги, шиють артистичні костюми, намети, промо-сумки і накидки, роблять промо-форму і атрибути корпоративного стилю.

Шовк п / е - легка, зносостійка тканина, легко прасується і транспортується. Щільність: 60-68г / м.кв. Для вас прямий друк на тканині шовк. З шовку роблять легкі декорації, панно, штори, прапори і стяги, шиють артистичні костюми, намети, промо-сумки і накидки, роблять промо-форму і атрибути корпоративного стилю. Тканина має однакову яскравість по обидва боки, для цього застосовується прямий друк на тканині. Друк на флагової тканини дозволяє отримати максимально стійке до погодних фактором виріб.Создан 18 сен 2016