Аксессуары для флагов

Флагшток - вертикальна конструкція для закріплення прапорів. Якісний флагшток стійкий до впливів вітру, сонця, дощу і прослужить не один рік.При замовленні виготовлення транспарантів, вуличних та офісних прапорів, вам необхідно також підібрати флагштоки і додаткові аксесуари для закріплення рекламної продукції.

У нашій компанії ви можете купити флагштоки з металу і пластика, які підходять за розмірами до прапорів. Телескопічні флагштоки з металу найбільш часто використовують для закріплення прапорів на вулиці, тому у виробництві ми використовуємо сталь, алюміній і скловолокно, стійкі до атмосферних явищ і появи іржі.

Також наша компанія пропонує підстави під Віндер і мобільні флагштоки з металу.

Для розміщення офісних прапорців ви можете купити:

    
настільні підставки з дерева;

    
настільні підставки з пластика і металу, покриті напиленням під золото і срібло;

    
обважнювачі;

    
подоснованія зі скотчем.

Купити флагшток і інші аксесуари для прапорів ви можете в нашому офісі в Києві, на нашому сайті і по телефону. Для оформлення замовлення вам необхідно вказати найменування товару та необхідну кількість. Доставка аксесуарів та флагштоків здійснюється по Київ та Україна в будь-який зручний для вас час. Оплатити замовлення ви можете готівкою, банківською картою і банківським переказом.Создан 17 сен 2016