Прапор вітрило
Прапор вітрило і Віндер найбільш часто використовують для поділу пляжної зони і залучення уваги до товарів і послуг. У нашій компанії ви в будь-який час можете купити рекламний прапор вітрило за індивідуальним дизайном. Для оформлення замовлення вам необхідно надати наступну інформацію:

    
ескіз прапора вітрила. Ви можете надати нам свій малюнок в графічному варіанті або вибрати відповідний дизайн з нашого каталогу.
    
розмір прапора. Від розмірів прапора залежить не тільки підсумкова вартість виготовлення, а й необхідна висота флагштока. На нашому сайті ви можете розрахувати висоту флагштока виходячи з розмірів прапора.
    
кількість екземплярів.
    
адреса доставки та контактний телефон.

Ми виготовляємо прапори вітрила тільки з перевірених матеріалів і можемо гарантувати тривалий термін служби. Тканина прапорів Віндер стійка в дії прямих сонячних променів і опадів: не сідає, не вигоряє і не линяє.
Купити прапор вітрило і Віндер, оформити доставку і оплатити замовлення ви можете на нашому сайті, по телефону і при особистій зустрічі з менеджером в нашому офісі.Создан 17 сен 2016