Печать на флагах и тканях
Всі малюнки, які ви можете бачити на наших виробах, наносяться сучасним високоточним методом сублімації. В основу фарбування тканини методом сублімації ліг процес сублімації - процес переходу твердої речовини в газоподібний, без рідкої фази.

Особливістю такої печатки є те, що зображення можна втілити на щільний папір спеціальними фарбами. Потім, за допомогою високої температури і необхідного тиску, фарба переноситься на тканину. Завдяки тому, що при високій температурі тверді частинки фарби, нанесеної на папір, переходять в газоподібний стан, а потім миттєво переносяться на тканину, вдається отримати зображення високої якості. Друк сублімації дозволяє наносити на тканину найскладніші малюнки і колірні переходи, аж до фотографій.
Друк на тканині

іноді називається «повнокольоровим друком методом сублімації». Друк сублімації на тканини використовується найчастіше тоді, коли потрібно нанести на синтетичну або сумішеві тканину малюнок, який стійкий до впливу перепаду температур, хімічних реагентів, пральних порошків і т.п. Словом, тоді, коли необхідно створити якісне і чітке зображення, яке збережеться на століття.

Завдяки своїм перевагам такий метод створення зображення на тканині знайшов широке застосування в продукції рекламного характеру. За допомогою сублімації створюються фірмові хустки і рекламні краватки, корпоративний спецодяг, вимпели, прапори та настільні прапорці з логотипами фірми або символікою торгової марки, перетяжки і багато іншого.

В даний час друк на тканині в Москві, яка використовує метод сублімації, стала особливо популярною, так як унікальний дизайнерський текстиль дозволяє створити впізнаваний позитивний образ фірми або корпорації.
Друк на тканині методом сублімації.

З незапам'ятних часів людині хотілося завжди виділитися із загальної маси. Що тільки не служило для цієї мети: люди навішували на себе все, що бачив їх очей. У наш час технічний прогрес значно спростив для людей це завдання. Поговоримо ж про друк на тканині. Вже на початку XX ст. стала відома сублімаційний друк на тканині.

У чому ж суть такого виду друку? Сублімація - це перехід з твердого стану речовини відразу в газоподібний, минаючи рідку фазу, - один із способів перенесення абсолютно будь-якого зображення на поверхні будь-якого роду, будь то метал, кераміка, дерево, тканину. Застереження лише в тому, що тканина не повинна бути натуральною.

Отже, принцип цього методу у використанні сублімованої паперу, на яку спочатку і наноситься малюнок. Потім вже з самого паперу зображення переноситься на будь-яку обрану поверхню. Тканина ж разом з папером поміщають в спеціальний прес, розігрітий до 230 С. Під дією такої температури фарба випаровується і проникає в волокна тканини, що робить зображення стійким до зовнішніх чинників (світло, висока температура, прання, і т.п.).

Картинки на папір наносяться за допомогою спеціальних принтерів. На тканину ж - за допомогою термопрес і каландрів (пристрій з горизонтальними валами). Залежно від розміру зображення, властивостей тканини і цілі друку, буде використовуватися та чи інша машина. Терпомресси справляються з дрібної продукцією: прапорці, футболки, подушки, фартухи, купальники, спортивний одяг. Для великих розмірів використовують каландри: прапори, банери, транспаранти, постільні покривала, штори, оббивка для меблів.

Бажаючі займатися виробництвом сублімації, повинні налаштувати себе на великі капіталовкладення, оскільки обладнання буде великих форматів і потребуватиме певних площ.

Кому може стати в нагоді такий вид друку:

    
фото салонам - як ще одна послуга друку, тільки не просто на папері, а й на кераміці, футболках, металі.
    
рекламним кампаніям - виробництво всякого роду сувенірів, як з логотипами компаній, так і індивідуальне замовлення. Друк різноманітних рекламних акцій, банерів, і т.д.
    
продавцям сувенірів - друк методом сублімації дає можливість виготовляти сувенір тут же, для цього потрібна лише фотографія клієнта або будь-який інший надається малюнок.
    
та й взагалі будь-якої компанії, яка бажає самої виробляти сувенірну продукцію з власним логотипом.

Головна вимога, яка повинна дотримуватися - це використання білої тканини, яка містить синтетичне волокно не менше 65%. Сама ж тканина може бути різною.

Отже, підіб'ємо підсумок всьому вище сказаного. У чому ж перевага сублімації на тканини перед іншими видами друку (на інших поверхнях або ж іншим способом):

    
дозволяє друкувати повнокольорове зображення, яке виходить фотографічним і високої якості, кольору дуже яскраві;
    
для створення сувенірів потрібно лише невелика спритність, сам процес в цілому дуже легкий;
    
тираж виробництва практичний необмежений, може доходити до декількох сотень;
    
процес сублімації дуже економічний у часі;
    
отримане таким способом зображення дуже високої якості - НЕ змиється і не вицвіте навіть після 100 машинних прань;
    
саме ж зображення не відчутно на дотик, що робить носку вироби дуже комфортною;
    
одиничні екземпляри мають прийнятною собівартістю, що говорить про постійну наявність клієнтів;
    
дозволяє індивідуалізувати кожний виріб;
    
на тканини все виглядає більш природно і натурально, добре впишеться в будь-який інтер'єр, з часом на тканині не з'явиться помятости, що не дозволено з паперовим носієм.Создан 17 сен 2016