Прапори і вимпели з логотипом

Флаги и вымпелы с логотипом Где купить флаги и вымпелы Печать изображения на флагах Заказать флаги и вымпелы Изготовление флагов и вымпеловІснує велика кількість різноманітних прапорів в залежності від сфери застосування, починаючи від прапорів різних країн і держав і закінчуючи прапорами з логотипами підприємств або спеціально виготовленими прапорами для будь-яких заходів чи подій. Прапор в класичному розумінні цього слова являє собою горизонтальне тканинне полотнище, закріплене на флагштоку або на спеціальній флагової щоглі за допомогою карабінів.

    
вимпели

Вимпели прийшли до нас з Середньовіччя і спочатку представляли собою вузькі вертикальні прапори, роздвоєні на кінці. Використовувалися вони на військових кораблях і суднах для позначення їх приналежності до тієї чи іншої держави. Згодом застосування вимпелів змінювалося, так само, як їх зовнішній вигляд. В даний час вимпели найчастіше розміщують на автомобілях, вішають на стіну в якості сувеніра або прикраси або використовують в якості нагородного або подарункового сувеніра.

У компанії «Флагма» ви можете замовити нагородні або подарункові вимпели з вишивкою, вимпели з логотипом компанії або організації, вимпели для щколу під нанесення за привабливими цінами. Ми із задоволенням виготовимо для Вас:
 

Компанія «Флагма» пропонує Вам широкий вибір прапорів і вимпелів на замовлення. Повнокольоровий друк зображення на прапорах, прапорцях і вимпели виконується методом сублімації. Під впливом спеціального преса при високій температурі зображення переноситься з паперової основи на тканині прапора. Така технологія виробництва дозволяє зберегти чіткість друкованого зображення і яскравість фарб.
Термін виготовлення прапорів і вимпелів в нашій компанії становить 5 робочих днів. Компанія «Ленпечаті» займається виробництвом вуличних прапорів, прапорів країн і держав, а також прапорів і прапорців з логотипом.

Матеріали для виготовлення прапорів

Співвідношення ширини і довжини прапора найчастіше становить 2: 3. Компанія «Флагма» використовує для виготовлення прапорів спеціальну так звану тканині прапора або поліефірний шовк, Флажная сітку і атлас. Прапори і вимпели, виготовлені з поліефірного шовку, добре майорять навіть при невеликому вітерці, проте головним їх недоліком є ​​відносно невисока міцність матеріалу, тому їх доводиться періодично (раз в два-три місяці) замінювати для того, щоб вони зберігали привабливий вигляд. Флажная сітка надає полотну прапора велику міцність і збільшує його термін служби.

Прапори і вимпели з логотипом є одним з носіїв корпоративної символіки. Вони можуть бути використані в якості сувеніра або подарунка діловим партнерам або співробітникам компанії, а також виконують рекламну функцію. Ви можете використовувати такі вимпели як подарунок діловим партнерам або просто як сувенір, розміщений в кабінеті керівника фірми і підтримує загальний імідж компанії.

Де купити прапори і вимпели?

Компанія «Флагма» є лідером в Києві в сфері виробництва поліграфії, друкованої продукції, в тому числі прапорів і вимпелів. У нас Ви можете купити прапори, прапорці та вимпели будь-якої складності, як оптом так і в невеликій кількості. Ви можете самостійно вибрати оформлення майбутнього прапора, приїхавши в один з наших філій і ознайомившись зі зразками тканин та матеріалів, що використовуються у виробництві.

Замовлення Ви можете зробити особисто або через інтернет, скориставшись електронною поштою. Після того, як Ви відправите макет з супровідним листом на нашу електронну адресу, просто підтвердіть замовлення по телефону і дочекайтеся виконання вашого замовлення. Оплатити його ви можете готівкою або за безготівковим розрахунком. Якщо ви замовляєте доставку, оплатити Ваше замовлення можна через кур'єра.Создан 09 сен 2016