Купити прапор будь-якої країни світу в компанії «Флагма»
Прапори країн світу використовують під час прийому закордонних партнерів, при проведенні спортивних змагань, вивішують на фасадах консульств та ін. будівель. Національні прапори є у кожної держави, вони є невід'ємною атрибутикою, символом держави і його гордістю. З цим треба рахуватися, тому, приймаючи гостей з-за кордону, варто належним чином подбати про встановлення національного прапора країни Вашого гостя. Більш того, слід пам'ятати, що ця країна може входити в міжнародне співтовариство, наприклад, таке як Євросоюз.

У будь-якому випадку, якщо Вам потрібно терміново купити англійський, вірменський, білоруський, бразильський, італійський, фінський, грузинський, шведська, японська, мексиканський прапор або будь-який інший, компанія «Флагшток Сервіс» виготовить, доставить і змонтує його в мінімальний термін.

Коротко про історію прапорів

Прапори, як і герби, існували з незапам'ятних часів, але символом держав вони почали ставати лише з 13 століття. З тих пір вони не тільки красувався на замках і розвивалися під час боїв, а й були присутні під час поїздки в чужу країну. У 17-18 століттях держави, які беруть чиновників високого рангу, почали вивішувати їх державні стяги, як символ поваги. З тих пір традиція міцно влаштувалася і сьогодні вже сприймається як належне.

Де можна купити американський, британський і інші прапори?

Дуже часто перед зустріччю потенційного іноземного ділового партнера, особливо, якщо це вперше, виникає питання: де можна купити в Києві прапор Великобританії, Америки чи якоїсь іншої країни? Атрибутика Росії сьогодні пропонується майже в кожному магазині канцтоварів, чого не скажеш про іноземну. Замовити Британський прапор або будь-якої іншої терміново можна у нас. Ми виготовимо його за стандартним зразком будь-якого розміру і виду, який Вам потрібно. Компанія виробляє кабінетні і вуличні прапори різних країн світу, купити які можна, оформивши замовлення по телефону, попередньо уточнивши всі деталі у менеджерів.

Сьогодні популярні не тільки величезні стяги, а й маленькі прапорці, які можна розмістити на столі або в машині. Будь-який з відвідувачів офісу, особливо, якщо він вперше туди потрапляє, звертає увагу на кожну деталь, що потрапляє йому на очі. Зазвичай таких гостей саджають за стіл, і, зрозуміло, його увагу відразу привертають предмети, що знаходяться перед ним. Тому, якщо Ваше підприємство співпрацює з іноземними компаніями, Вам просто необхідно купити прапорці країн світу. Така атрибутика на столі є певним знаком для гостей, що говорить про Ваш повазі до закордонних партнерів.

Як довго чекати замовлення?

Купити ПРАПОР Британії, Канади, Казахстану, Швеції, Франції, Італії, Іспанії, Ізраїлю, Німеччини, Білорусі, Азербайджану, Татарстану, України, Японії, Вірменії, Австралії, Італії, Казахстану, Мексики, Бразилії, Кореї, Куби, Норвегії, Сербії чи будь-якої іншої країни можна протягом декількох днів, а також можливо термінове виготовлення. Наприклад, якщо Вам потрібно купити прапор Дагестану, Ямайки або прапор країни, за надісланими макетів наша компанія оперативно їх виготовить. Одними з рідкісних бувають також побажання клієнта купити Чеченський або прапор НДР, тобто країн, які офіційно не існують (історичні прапори).

Вартість різних прапорів світу

Купити прапор Америки, Англії, Білорусі, Фінляндії на робочий стіл у нас не представляє особливих проблем. Це популярні країни, їх прапори часто виготовляються, а у нас їх можна придбати за доступними цінами. Навіть найпопулярніший іноземний прапор на робочий стіл - США, поки потрапить до споживача, дорожчає за рахунок посередників, вартості транспортування і послуг реалізатора. Ні для кого не секрет, що найнижчі ціни завжди у виробників, тому прапорець США або іншої країни у нас обійдеться Вам набагато дешевше. Дізнатися ціни на настільні стяги або іншу сувенірну продукцію можна, ознайомившись з прейскурантом або зв'язавшись з нашими менеджерами.Создан 02 сен 2016