Фірмові прапори

Вуличні прапори - розміщуються на фасадах будівель і прилеглих територіях.Фірмові прапори сьогодні стали неодмінним атрибутом будь-якої серйозної сучасної компанії. Прапори з логотипом, фірмовою символікою прикрашають фасади офісів, столи керівництва і приміщення для переговорів. Такий виріб виконує представницьку функцію - надає солідність організації і є прекрасним рекламним засобом, що привертає потенційних партнерів і покупців.

Види фірмових прапорів

Існують різні види прапорів з корпоративною символікою. Залежно від того, для чого вам потрібна прапор, ми можемо запропонувати наступні варіанти.

Кабінетні корпоративні прапори.

Настільні прапорці.

Парус - оригінальна форма прапора, що додає приміщенню або фасаду будівлі особливий стиль.

На сайті ви можете побачити зображення всіх типів прапорів, які пропонує наша компанія.

Ціни на фірмові прапори

Фірмові прапори на замовлення можуть істотно відрізнятися за вартістю. Від яких факторів залежить ціна?

Кількість. Як правило, ціна однієї одиниці суттєво зменшується при замовленні великої партії товарів.

Матеріал - ми можемо запропонувати найрізноманітніші варіанти: стін, тафета, флажная сітка, оксамит, атлас - тканини відрізняються по фактурі і щільності, і ціна їх, відповідно, також різна.

Вид друку. Залежно від того, який вид друку буде обраний, вартість може збільшитися або зменшитися. Рекомендуємо вам враховувати не тільки вартість друку, але і довговічність результату. Трансфер, наприклад, прекрасно підійде для великої партії прапорців одноразового використання - на виставці, а пряма друк - для представницького формату прапора, який повинен виглядати гідно і не втрачати фарби з часом.

Швидкість виконання замовлення не впливає на вартість виготовлення прапора.

Отримати відповіді на питання по вартості прапорів, попередній розрахунок і додаткову інформацію ви можете у наших менеджерів за контактними телефонами.

Виготовлення фірмових прапорів

Наша компанія пропонує вам виготовлення будь-яких видів фірмових прапорів для декорування переговорних, офісних приміщень, залів, призначених для проведення різних заходів: виставок, конференцій, семінарів, а також фасадів, прилеглих територій, вхідних груп.

Ви маєте можливість вибрати матеріал, вид друку, вид, форму і розмір прапора, виходячи з ваших цілей і бюджету. Наші фахівці допоможуть вам зробити оптимальний вибір.

Фірмові прапори, замовлені в нашій компанії, стануть прекрасним доповненням вашої корпоративної політики.Создан 02 сен 2016