Заказать флаги в Одессе

Изготовление флагов и флажков на заказ в ОдессеИзготовление флагов любого размера и назначения – это наша специализация. Наше предприятие находится в Одессе Киеве.

 • Мы выпускаем 10 видов флагов, каждый из которых изготавливается в соответствии со стандартами, определяющими размеры, материалы, технологию прошивки и детали крепления к штоку.
 • Мы изготовим для вас не только флаги, но и любые флагштоки. У нас есть все от от ручных древков до пластиковых и алюминиевых штоков высотой 12 м.
 • Наши менеджеры проконсультируют вас: какая ткань лучше всего подойдет для вашего флага и какие есть варианты для его крепления к штоку.
 • У нас можно сделать заказ и на один флаг и оптом. На большие тиражи – большие скидки.
 • Вуличні флаги - це продукція, яка з кожним днем ​​стає все більш популярною. В умовах жорсткої конкуренції, будь-яка компанія намагається заявити про себе якомога голосніше і яскравіше. Прапори для цього ідеально підходять, до того ж вартість такої реклами не надто висока, якщо порівнювати її з іншими способами. Компанія «Флагма» пропонує своїм клієнтам якісні стяги для проведення урочистих та масових заходів, рекламних, політичних акцій тощо

  Види і характеристики флагов для зовнішнього розміщення

   
  Метеоумови нашої країни суворі і непередбачувані, прапори постійно піддаються агресивному впливу дощу, вітру, снігу та інших факторів зовнішнього середовища. Тому полотна для зовнішнього розміщення повинні володіти рядом особливостей. Для цього в своїй роботі ми застосовуємо тільки найкращі техніки і використовуємо якісні матеріали:

  - Використовується флажная тканину мікросетчатой ​​структури (флажная сітка). Такий прапорець на щоглі витримає не тільки сильні вітрові навантаження, але і прослужить більше року, не втрачаючи яскравих фарб і інших своїх властивостей. Дана тканина рекомендується для застосування в будь-яких погодних умовах і кліматичних зонах;

  - Застосовується цифрова наскрізна хімічна друк, яка дозволяє створювати повнокольорові зображення з використанням 4 основних і 4 додаткових кольорів і розширенням до 720 точок на дюйм. Фіксація картинки відбувається в спеціальному «зрельніке», що дозволяє гарантувати яскравість і стійкість фарб протягом тривалого часу. Так само додатково варто відзначити, що сучасна високотехнологічна друк дає можливість скоротити час виконання замовлення.

  - Для зміцнення, по периметру прапорець на щоглі обшитий подвійною строчкою, за бажанням клієнта можна вшити захисні штормові куточки, одна зі сторін посилюється стропой.

  Прапори для зовнішнього розміщення пропонуються нами будь-якого розміру, кольору і форми, з нанесенням логотипу Вашої компанії або символіки різних міст і країн світу. Можливий спрощений варіант прапорів на фасад будівлі, що виготовлені з більш легкого матеріалу - штучного шовку, 75 щільністю грам на кв. м. (100% поліестеру). При замовленні таких полотен доцільно придбати відразу кілька штук тому їх термін служби менше, ніж стягів на сітці.

   
  Принципи вибору флагов в Одессе

   
  Наша компанія пропонує кілька варіантів стягів - для розміщення на вуличній щоглі, фасаді і, для автомобіля. Вибрати прапор легко і швидко можна, керуючись простими рекомендаціями:

  В Одессе флаги на фасад повинні бути легкими, щоб несильний вітер зміг розкрити полотнище. Для цього ідеально підходять шовкові полотна з наскрізною одностороннім друком, зворотний бік її дзеркальне відображення. В цьому випадку друк виконується на лицьовій стороні прапора. Однак це не означає, що зі зворотного боку зображення буде менш яскравим. Сучасні методи друку дозволяють добиватися насичених кольорів з двох сторін вироби. Єдиною відмінністю є те, що зображення на зворотному боці прапора буде дзеркальним по відношенню до лицьовій стороні прапора.

  вуличний прапорець на жердині повинен бути стійкий до постійних вітрових навантажень. Для цього вибирають міцний матеріал. Найчастіше це мікросетка, яка відрізняється високими характеристиками міцності. Якщо ж прапор купується для разового використання, можна вибрати варіант, зшитий з поліестеру.

  автомобільні флажкикріпляться на скло машини. Виготовляються з мікросіткою. Автомобільні прапорці рекомендується виготовляти з мікросіткою, але в разі якщо ви замовляєте прапорець на разовий захід, то можливе виготовлення і зі штучного шовку.

  Компанія «Флагма» виробляє друк яскравих повнокольорових малюнків з високим коефіцієнтом дозволу. Нанесені на тканину широкоформатним принтером MIMAKI TextileJet Tx2-1600 логотипи, зовнішня реклама або символіка не втратять яскравих фарб після дощу, снігу або палючого сонця. Ваша символьний атрибутика надовго збереже презентабельний вигляд. Крім того, друк на сучасному обладнанні відбувається максимально якісно і швидко, що дозволяє істотно скоротити терміни і отримати бажаний результат. Замовте вуличні прапори необхідного Вам виду, розміру і форми, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону або відправивши запит через сайт.
   


Создан 02 сен 2016