Флагштоки для флага

Флагштоки напольные, кабинетные флагштоки, держатели флагаВиготовлення кабінетних прапорів - прапорів для підлогових флагштоків, офісні прапори - прапори на замовлення, інтер'єрні прапори друковані та вишиті! Аксесуари для прапорів!

Інтер'єрні-прапори прапори - підлогові прапори, інтер'єрні прапори - служать прекрасним засобом оформлення службових кабінетів або приміщень для проведення офіційних заходів. Відповідно до закону прапори та інші державні символи повинні бути розміщені в кабінетах керівників державних і муніципальних установ. Прапори також є важливим атрибутом при проведенні державних і військових урочистих церемоній, парадів та інших подібних заходів. Прапори - офісні прапори - є не тільки атрибутом державної влади, багато комерційних підприємств, громадські та спортивні організації мають свою фірмову символіку, в тому числі і прапори. Ми рекомендуємо прикрашати кабінет підлоговими підставками з трьома прапорами:

     
Вартість виготовлення прапорів-прапорів іншого розміру можна дізнатися, зв'язавшись з нашим менеджером.
    
При замовленні прапора в вартість прапора вже включені: вартість системи кріплення, вартість будь-якого колірного рішення зображення.

 
Для декорування, кріплення, носіння та зберігання прапорів (прапорів) використовуються додаткові аксесуари, які завжди можна придбати в нашій компанії. До таких аксесуарів насамперед належать:

    
кисті знаменне срібного або золотого кольору, які кріпляться до древка;
    
панталер - перев'язь через плече прапороносця, призначена для носіння прапора;
    
перев'язь асистента прапороносця.


Офісні прапори можуть виготовлятися як в односторонньому варіанті з легких тканин, так і в двосторонньому виконанні, в цьому випадку прапор або прапор виготовляється з двох полотнищ, зшитих між собою з дублюючої прокладкою між ними. Двосторонні прапори - прапори виготовляються зазвичай з атласу, сатена або оксамиту, можуть бути додатково прикрашені золотою або срібною бахромою. Зображення може наноситься методом друку на тканині, або вишитим - вишивка проводиться машинним способом нитками різних кольорів, в тому числі золотими і срібними; логотип може бути виконаний методом аплікації. Вишиті прапори прапори можуть бути тільки двосторонніми.

Прапори і штандарти можуть комплектуватися кистями.

Порада: Для прапора так само необхідно додатково придбати флагшток, до якого буде кріпитися прапор - підлогову підставку. З різними варіантами підлогових підставок, підстав і наверш Ви можете ознайомитися у відповідних розділах каталогу продукції. Ви також можете звернутися до фахівців нашої компанії, які допоможуть підібрати всі необхідні супутні товари та аксесуари для прапорів, в тому числі кисті (золоті або срібні).Создан 04 авг 2016