Изготовление флагов и флажков

Заказать флаг в Киеве в компании Флагма єто легкоУВАГА: Спеціальні ціни на прапори складської програми від 3шт: це прапори країн світу, прапори суб'єктів, міст і районів Украині, прапори армії і флоту, міністерств і відомств Украині, спортивні прапори.

У таблиці розраховані базові ціни при друку на тканині "поліефірний шовк". Періодично діють спеціальні пропозиції - уточнюйте ціни у менеджерів.

Основна спеціалізація нашої фірми - це друк по тканині, сублімаційний і пряма цифрова, осуществляющіяся на тканинах поліефірної групи: прапори, настільні прапорці, перетяжки, плакати, інші вироби для вуличного або інтер'єрного використання. Звертаємо Вашу увагу, що ми можемо виробляти печатку із різним ступенем відображення кольору на зворотному боці: до 100% залежно від виду тканини і способу друку.

Крім того, Ви можете придбати або замовити у нас предмети, пов'язані з національною або корпоративною символікою: герби, вимпели, емблеми, портрети Президента, прапори, приладдя для прапорів і прапорців.

Найпопулярніший вид нашої продукції - це, звичайно, прапори.

Ми пропонуємо різні прапори:

   
Можлива оптовий і роздрібний продаж прапорів. Ви можете купити у нас кілька видів готових прапорів, наприклад, готові прапори країн світу розміром 90х135 і 12х18см, а також прапори Р 90х135см при наявності їх на складі; однак, нагадуємо, що ми не є магазином по реалізації готової продукції і при відсутності в офісі потрібного Вам прапора, буде потрібно якийсь час, щоб підвезти його зі складу або виготовити на замовлення після внесення передоплати. Прохання уточнювати наявність і терміни виготовлення по телефону або електронній пошті.
Ми готові здійснити спеціально для Вас виготовлення прапорів в Москві в будь-якому іншому розмірі, а також не проблема замовити у нас прапор за Вашим індивідуальним макету.

Виготовлення прапорів на замовлення. Необхідно виготовлення прапора на замовлення? Виготовлення прапорів на замовлення - це наше пріоритетне спрямування. Виготовимо для Вас будь-який прапор на замовлення (крім забороненої символіки)! Друк картинки на прапорі входить у вартість виготовлення фірмового вироби.

Потрібна термінова друк прапорів? Будемо раді допомогти, виходячи з завантаження виробництва. Надрукуємо прапори по можливості швидко і якісно, ​​хоч один прапор, хоч десять. Для великих тиражів можливо фабричне виготовлення прапорів з поділом кольорів.

Для виготовлення прапорів необхідний векторний макет (або точковий, але гарної якості). Якщо у Вас немає макета прапора - не біда, в нашій макетній базі є прапори всіх країн світу, прапори регіонів, багато прапори міст, спортивні прапори, а наш дизайнер допоможе професійно реалізувати Ваш особистий проект прапора в життя, допоможе визначитися з пропорціями і підібрати кольори , і навіть проведе геральдичну консультацію.Создан 04 авг 2016